Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban bűntudatomnak kell...

Valóban bűntudatomnak kell lennie? 18L

Figyelt kérdés

Röviden a sztori: Nekem nincs valami jó kapcsolatom a szüleimmel,anyukámmal meg kifejezettem szörnyű..sajnos már 5 éve nem jövünk ki jól..nyáron is mikor barátom szakitott velem és én nagyon sírtam csak annyit mondott hogy olyan szánalmas vagyok..Na most én ezek után újra beszélgetek a rokonaimmal. Anyukám anyukájával es testvérivel..(eddig nem mertem mert nem is lehetne..ugyanis anyu utálja őket és így engem meg is ölne ha megtudná hogy beszélek velük meg találkozgatok velük)

Na most a kérdésem az hogy legyen ez miatt bűntudatom? Egyszer anyu megtudta hogy beszelek veluk es kozolte áruló vagyok..de nekem szükségem van rájuk.főleg az édesanyámra lenne szükségem de az nem jöhet szóba..én ugy irigyelem azokat akik között meg van az igazi anya lánya kapcsolat..Sajnos vannak dolgok amiket nem tudok barátnőkkel megoldani..kellene egy szülő is néha aki segít..

És azt hiszem a rokonaimnál próbálok keressni némi szeretetett ha már anyukámtól nem kapok..


2019. máj. 29. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyen bűntudatod! És amint tudsz, költözz el otthonról! Láthatólag nem tudsz velük beszélgetni a gondjaidról! Nagymamádhoz nem tudsz elköltözni? Hivatalosan nagykorú vagy, megteheted!
2019. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ember ha jóba van másokkal az egyáltalán nem bűn. Attól hogy anyádnak baja van velük, neked még nem kell. Rettentően gonosz dolog tőle, hogy az ő személyes sérelme miatt téged is kitesz ilyennek. Tartsd a kapcsolatot velük, ismerd meg az ő álláspontjukat is, és mondd meg édesanyádnak, hogy te vele is szívesen tartod a kapcsolatot, ha nem szól bele abba, hogy kivel mással. Ha ez neki derogál, akkor magának köszönheti az elidegedenésedet.
2019. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Masodik valaszolonak igaza van!

Egy percig se legyen buntudatod.

Nagyon gyakori ez ( az en csaladomban is ez megy ), hogy anyuka/apuka szemelyes serelme miatt az egesz csalad kette szakad. En kb 10 eves koromtol 24 eves koromig nem tartottam a kapcsolatot az unokatestvereimmel, azert mert apam haragban volt a testverevel.

Azota felkerestuk egymast, es ez volt az egyik legjobb dontes amit valaha hoztam!! Persz kaptam is otthon, hogy arulo vagyok, megy igy hulyek ugy hulyek az unokatestvereim. Pont nem erdekel ki mit mond.

Te egy kulonallo szemely vagy, ha valakivel nem akarod tartani a kapcsolatod az legyen a SAJAT dontesed, es ne mas szemelyes serelme miatt!!!

2019. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!