Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van oka hibáztatni a szülőket?

Van oka hibáztatni a szülőket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a gyerek ronda lett, a gyereknek van oka hibáztatni a szüleit emiatt, hogy ronda és hogy emiatt minden sokkal nehezebb lesz az életébe? Vagy el kell fogadnia, hogy más mint a többi ember és ezzel együtt kell élni, hogy bizonyos átlagos dolog nem fognak neki menni, ami másnál természetes. Pl társkeresés, társasági élet, barátok stb...
2019. máj. 30. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted direkt csinált ronda gyereket? És rondaságból nincsenek ilyen negatívumok. Én se vagyok hú de szép, mégis volt párom, barátaim. Szóval szedd össze magad és ne sajnáltasd magad ennyire.
2019. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Nincs. Ez nem szülő hibája.

De ha pl folyamatosan verik a szülei, és ezért depressziós lett felnőtt korára, akkor az egy valós ok a hibáztatásra.

2019. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, de mégsincs barátnőm.
2019. máj. 30. 17:25
 4/20 lilla64 ***** válasza:
100%
Mégis miért lennének a szülők a hibásak?Azért olyan ronda nem lehetsz,hogy ne kapjál párt magadnak.Nem minden a külsőségeken múlik.
2019. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát pedig 22 éves múltam és nincs barátnőm pedig próbálkozok a társkereső oldalaktól kezdve mindennel
2019. máj. 30. 17:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármiért is a szüleidet jut eszedbe hibáztatni, rájuk tolnád a felelősséget, akkor nem vagy érett személyiség. Nem lehet hogy ezért nincs barátnőd?
2019. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem lehet, mivel érett vagyok.

A külső befolyásol mindent manapság és emiatt elég sok mindenben hátrányom van, tekintve a társkeresést amit még ezidáig sem jött össze.

2019. máj. 30. 17:49
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez egyáltalán nem a szülők hibája. Teljesen lutri, hogy fog kinézni egy gyerek, a külön-külön szép tulajdonságok is keveredhetnek úgy, hogy aránytalan, csúnya eredmény lesz.

Amúgy meg tipikus példa Rumer Willis. Apuka sármos, anyuka átlagon felüli szépség, szegény csaj meg max átlagoska.


A barátkozáshoz meg nem a külső a lényeg. Nekem annyi elvárásom van a barátaim irányába külsőleg, hogy ne legyenek retkesek.

2019. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Akinek ilyen ostoba ötlet az eszébe jut, hogy a szülei hibája, ha nem elég szép, az igen messze van az érett embertöl.
2019. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Es aki valoban ronda, es megis van baratnoje, az mit csinalt rosszul?
2019. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!