Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg az apukámna...

Hogyan mondjam meg az apukámnak hogy új munkahelyem lessz, és én már oda megyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam meg egy veszekedős apának hogy új munkahelyre megyek dolgozni?Mindenbe belém köt.

2019. jún. 2. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha idegeskedős, miért laktok még együtt? Én is idegeskedéses családba nőttem fel, ahol semmit se lehetett a beleegyezése nélkül csinálni, elég megterhelő volt.

De miért kéne neki elmondani? Nem m1 neki?

Odamész megmondod, hogy új melóhelyed van azt annyi.

Miért kell neki ezen is idegeskednie? Nem ő dolgozik ott hanem Te, Te keresel ott pénzt stb...

2019. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen csak hogy beleszólnak abba hogy ez nekem nem fog úgy menni mint az előző munka.
2019. jún. 3. 04:38
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Nem ő fogja értékelni a teljesítményedet, hanem a főnököd. Fel kéne nőnöd, túllépni ezen a kisgyerekes dolgon, hogy jaj, mit mond majd apu?
2019. jún. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők már előre tudják hogy felnőtt lányuknak nem megy majd az új helyen munka ?
2019. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!