Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel büntetnétek a gyereketek...

Mivel büntetnétek a gyereketeket, ha levonnák a magaviseletét?

Figyelt kérdés

2019. jún. 14. 14:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Elöször is megpróbálnám vele megmagyaráztatni, hogy mi az, hogy "levonják a magaviseletét". Mivel ez tök értelmetlen ezért ez már maga egy büntetés, de még rá is tennék egy lapáttal, hogy "hülyegyerek, még ezt sem érted?". Nyilván degenerált, írástudatlan felnőttként a legfontosabb a büntetés.


Egyébként megkérdezném tőle, hogy mi volt.

2019. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem, hogy mit jelent, hogy " levonnák a magaviseletét" ??

Ha én sem értem, akkor mégis miért büntessem meg??

2019. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Semmivel.

Még gyerek, nem viselkedik felnőtt módra, követ el hibákat.

Mert mi felnőttek nem?e nem? Te tökéletes vagy?

Persze nevelgetjük őket.De büntetéssel nem oldasz meg semmit.Szeretettel igen.

Kérdezd meg tőle, mit csinált? De ne büntesd, ne kiabálj.Nem lesz veled őszinte sosem, ha kamuznia kell,mert jön a bünti.És eltávolodik tőled.

Le kell vele ülni, és megbeszélni higgadtan, mit csinált, miért.Máskor hogy csinálja.

2019. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Beiratkoznék az osztályába.
2019. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
99%
Megpróbálnám megtudni az okát. Elsős gyerekemnek jó a magaviselete, nem példás. Tanitónő indoka: a gyerek tízórai közben nem ül le, sétál. Nos, ezért nem fogom megbüntetni.
2019. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegy hogy miert kapta.
2019. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
51%

#4

Ez a gyakorin nem igy megy.

Itt veréssel nevelnek az emberek,csak keress a kategóriában.

Sokan arra hivatkoznak,hogy elfogy a türelmük ,kimerültek azt odab€sznak a gyereknek.

Érdekes szerintem.

2019. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is volt olyan amit a 6os ír. Hülye indokokkal "vonnak le" a magaviselet jegyből. Ha amúgy nem problémás gyerek akkor engedd el azért azt kérdezd meg hogy miért.
2019. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már, egy csomó frusztrált tanár a magatartás jegyen éli ki magát év végén, mert ugye minden más osztályzat nagyjából visszakövethető, de a magatartás jegy egy mondvacsinált, szubjektív kalap kaka.

Egyszer kérdezte meg anyám a tanárnőt, hogy miért kaptam 4-est, azt mondta, hogy a padtársam kérdezett valamit és én válaszoltam...

2019. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
A te gyereked, neked kell ismerned
2019. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!