Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lanyos anyukak a ti lanyotok...

Lanyos anyukak a ti lanyotok is nagyon apas? Ha igen, ti hogy elitek meg?

Figyelt kérdés
Az en lanyom meg kicsi de van, hogy csak az apjaval akar lenni, engem kizar a jatekbol. Sajnos ez nekem nagyon rosszul esik. Hogy kene ezt kezelnem? Fog ez valtozni? Esetleg lesz majd anyas időszak is?
2019. jún. 15. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Rokonságban is a legtöbb lány az apja kicsi hercegnője volt (esküvőjéig) aztán ha szült egy lány unokát akkor jött a váltás. Sőt mondok jobbat, exemnek volt egy kislánya amikor összejöttünk a nagyapja beteg volt kórházban feküdt sokat majd meghalt.Addig nagyapás volt, majd pótapás. Mondjuk esetemben unta,hogy anyukájával van sokat. Egy lánynak szüksége van egy felnőtt pasira. Ahogy minden fiú "ölne "az anyjáért.
2019. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Ja bocsánat pasi voltam,
2019. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Habár nem vagyok szülő még, mégis szeretném leírni a véleményem. Szerintem minden gyereknek vannak ilyen időszakai, nem kell ezen sokat agyalnod, és megbántódnod sem 😊

A kislányod biztosan nagyon szeret téged is, ebben biztos lehetsz. Többször hallottam már, hogy a fiúk inkább anyások, a lányok pedig apások szoktak lenni. Egyébként érdekes, én 20 éves lány vagyok, és mai napig is észreveszem magamon néha, hogy apás lennék, annak ellenére, hogy anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom. Valószínűleg ennek az az oka, hogy apukám sose volt szigorú szülő, mindig anyukám volt az, aki szigorúbb volt, apa pedig mindig "jó fej" volt, olyan, aki minden hülyeségben benne volt, és van is, a mai napig.


Szerintem ne keríts ennek a dolognak nagy feneket, lehet, hogy csak egy ilyen korszak, de az is lehet, hogy felnőttként is kicsit apásabb lesz, akár én. Ettől még ugyanúgy szeret téged is, mint az apját.😊

2019. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Én is mindig jobban örültem apukámnak, mert kevesebbet volt velem. Mindig játszani akartam vele, mikor este hazajött, viszont ha bajom volt, mindig anyát hívtam. Még felnőttként is, ha bármi fontos dolog történik, sikerül egy vizsgám, vagy kapok egy jó állást, biztos, hogy anyukámat hívom először. Megértem, hogy a féltékenység egy érzés, és nehéz irányatani, de nincs semmi értelme ebben az esetben. Lehet, hogy időnként úgy tűnik, hogy valami rokonnal vagy baráttal vagy ebben az esetben a másik szülővel jobban szeret lenni a gyerek, de ez nem jelenti azt, hogy kevésbé vagy neki fontos, vagy hogy rádun és el fog tőled távolodni.
2019. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Minden kislány első szerelme az apja. De ha baj van mindig az anyukájához rohan. Ne keríts nagy fenekét ennek.
2019. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Van egy Zoltán Erika szám,Apámról nincs mondanom a címe. "Pedig én apás lettem volna " leírja egy kis és tinilány érzéseit mi hiányzik egy lány életéből.
2019. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, olvass utána: ödipális korszak. Teljesen természetes ami történik
2019. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is apás voltam. Még kb 12-13 éves koromig eljárkáltunk programokra is külön. Most 22 éves vagyok és kb semmi kapcsolatom nincs vele, havonta beszélünk egyszer általában. Igazából soha nem vette ki magát a nevelésünkben, csak úgy éltünk egy háztartásban és néha beszéltünk pár mondatot. Ezzel szemben anyukámra mindíg számíthattam, rengeteget fogalkozott velünk és nagyon jó a kapcsolatunk, minden nap sokat beszélgetünk.
2019. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként mindig anyás voltam, mert Anyukám foglalkozott velem.
2019. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon apás voltam, apám is nagyon akart egy lányt a fiú mellé. Állítólag nagyon boldog volt amikor megszülettem, rajongtunk egymásért, amiért anyu sosem haragudott, neki ott volt a bátyám kedvencnek. Aztán apám szép lassan letojt minket, elváltak anyuval, és elköltözött, most meg már a telefont is nyűg megfogni neki értem.
2019. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!