Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lanyos anyukak a ti lanyotok...

Lanyos anyukak a ti lanyotok is nagyon apas? Ha igen, ti hogy elitek meg?

Figyelt kérdés
Az en lanyom meg kicsi de van, hogy csak az apjaval akar lenni, engem kizar a jatekbol. Sajnos ez nekem nagyon rosszul esik. Hogy kene ezt kezelnem? Fog ez valtozni? Esetleg lesz majd anyas időszak is?
2019. jún. 15. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem emlékszem, hogy szerelmes lettem volna a részeges, agresszív apámba, a félelemre viszont tisztán emlékszem. Nem hiszem, hogy minden kislánynak kell felnőtt pasika.
2019. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Én kicsi koromban nagyon apás voltam, de csak mert jobban lehetett hülyéskedni vele mint anyával.

Aztán ahogy nőttem, szépen lassan rájöttem, hogy milyen ember is ő valójában. 10 éves korom után már annyira kevés időt töltöttem vele, amennyire csak tudtam. Nem is emlékszem, mikor találkoztam vele utoljára.

2019. jún. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Én apás voltam, de szerintem ennek konkrét okai voltak: Apu mesélt, apuval lehetett társasozni, dominózni. Apu szívesen magyarázott. Anyu egy sótlan nő volt mindig, ez mondjuk az alaptermészete. Ez viszont még nem ok arra, hogy soha, de SOHA nem játszott velem/velünk. Szóval az én esetemben, olyan anya mellett, aki von maga köré egy falat, aki kötelességből ellát tisztességesen, de amúgy nála ezzel befejeződik a gyereknevelés, így nem volt nehéz apásnak lennem.
2019. jún. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ikreink vannak. Ekezet nelkul fogok most irni mert nemsokara reggeli riado. :D Masfel evesek, es a lanyom (mert hogy vegyes parosunk van) igazi apa matrica. Az esti tejitalt o itathatja meg vele ha itthon van (egy pr nap volt mar hogy nem volt itthon vagy nem ert meg haza, akkor nem volt lo, jo voltam en is:) , o fektetheti le, es ha ejjel megebred, apucikanal nyugszik meg. Ha a testvere az oleben van(apjaeban), nem mindig, de neha kitori a frasz olyan feltekeny. Ferjem el is sirta egyszer magat mikor errol beszeltunk hogy mennyire hozza van nove. Mert hogy ot is meg nem szerette senki. Es tudod a lanyomat elnezve amikor befeszkel az apja olebe es az egyik kezet a feje melle rakja es akkor ott az ugy jo es kesz, nyugalom van, es szinten amikor a ferjem arcara nezek mikor a lanyaval van, egyszeruen “meghalok”. Az elejen furcsa volt hogy nem hozzam ragaszkodik igy (hozzam is, de ap a No 1.), gondolkoztam is hogy mit rontottam el nala ha a kisfiam meg anyuci pici fia:) de rajottem hogy semmit. Ok ketten szimbiozisban vannak, egy huron pendulnek es miegymas. Nem banom. Nekem egy szemetlada bantalmazo alkoholista apam volt. Latva azt, hogy a lanyomnak megvan az, ami nekem sosem volt, nem feltekeny leszek, hanem boldog. Es a kettejuk kapcsolata mindig mas lesz, ezt mar most latni lehet. Engem is szeretem a kisasszony, kulonbseget se teszunk koztuk, itt hippi kommuna van, mindenki szeret mindenkit.:D De koztuk van egy kapocs, ami fantasztikus. Az mar mas kerdes hogy eljon majd az ido mikor annyit fogok rohogni azon ahogy a hercegnoje droton rangatja az apjat aki ebbol mit sem vesz eszre. :D mar most ezt csinalja neha. Es eleg ugyes. :D ne aggodj kerdezo, a lanyod szeret teged. Es ez a legfontosabb. Akarmennyire apas, de ugyanugy torodj es viselkedj vele. :)
2019. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
#14 ti is tipikus iker gyerekek szülei vagytok. Van pár ismerősöm akiknek ikreik vannak ott van anya gyereke apa gyereke:).Minden családi képen ugyanaz a felállás....mivel egyneműek kíváncsi leszek 10 évesen ki kire fog hasonlítani természetben..
2019. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 15. Mar ott nem jol ertelmezted az irasomat hogy milyen nemuek a gyerekek. NEM egynemuek. Nem ismersz minket. Nalunk nincs ilyen hogy ki kinek a gyereke. Mindket gyerek mindkettonke. Az hogy az egyikojuk apas, a masik anyas azt nem mi dontottuk el. Innentol kezdve nem tudom mi a gondod. :D Az meg hogy orulok a kulonleges szeretetteljes kapcsolatuknak, szinten nem ertem miert gond szamodra. De oszinten megvallva nem is erdekel, hisz ismersz minket. A lenyeg nekem az, hogy imadom a csaladom. :)
2019. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es a lanyom aki apas, kulsore, belsore egy az egyben ram hasonlit. A fiam pedig az apjara. Minden szempontbol. Akarmilyen hihetetlen. :)
2019. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Örültem, hogy nem rajtam lóg állandóan!

Lassan 6 éves, kezd "visszatérni", az agyamra megy azzal, hogy anyaa anyaaa anyaaa és ha olyanja van percenként kérdez valamit

2019. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a teljesen pozitív hangvételű válaszomat mièrt kellett lepontozni, de ennyi öröme legyen annak, aki így tett..
2019. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is mindig apás voltam. :) Ne légy rájuk féltékeny, nincs is jobb dolog a világon, mint egy jó apa-lánya kapcsolat, inkább örülj, hogy a gyerekednek jó apja van.
2019. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!