Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj ez anyanak? 16l

Miért baj ez anyanak? 16l

Figyelt kérdés

Volt egy iskolai kirándulás, ahol a szálláson franciaágyas szobában voltam egy barátnőmmel, mert úgy jutott szoba. (Én is lány vagyok) Nyilván egy ágyban aludtam vele. Amikor ezt elmeséltem anyának, kikadt, hogy ez nem normális. Meg biztos van valami köztem meg a lány között, mert barátként nem normális egy ágyban aludni...


Szerintetek mégis mi a baj ezzel, ha ilyen esetben egy ágyban alszik valakivel?


2019. jún. 21. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
mert begyöpösödött öreg. semmi baj nincs azzal, ha egy ágyban alszol valakivel. mi volt hogy öten-hata aludtunk egy ágyban osztálykiránduláson vegyesen fiúk, lányok
2019. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Ugye akkor most már tanultál ebből, és nem fogsz mindig mindent megosztani otthon?

Generációs különbségek miatt, sok minden furcsa egy középkorú embernek.

2019. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Hát kisiskolásként még elmegy, de azért már majdnem felnőttként furának tartják az idősebbek az ilyesmit, de ez természetes dolog és ne haragudj anyukádra, akinek azért baj ez, mert más korban, értékrendben nőtt fel.


De ez nem jogosít fel téged arra, hogy legközelebb ne legyél vele őszinte, hiszen bizalom nélkül nincs jó kapcsolat....

2019. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Haha. Ha tudná hányan aludtunk azon a kanapén egy házibuliban... 🤔🤣😂 Ilyen ez, nem kell mindent elmeselni otthon.
2019. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Istenem, az ilyen szülők a középkorból maradtak itt?
2019. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Akkor te soha nem aludtál senkinél meg nem aludtak nálad? Pár napja három barátnőmmel aludtam egy kis ágyon 19 évesen. Ebben semmi fura nincs az ég világon. :D Kissebbként többször öltöztünk is együtt, volt hogy zuhanyoztunk is, csak elfordultunk egymástól. Azt akkor mi van?

Fel nem fogom, hogy létezik ilyen szülő.

2019. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

16 éves voltam tavaly(fiú vagyok), amikor szintúgy kiránduláson egy másik fiúval kellett egy ágyban aludnom, mivel rosszul lett kiszámolva az ágy, nekünk csak így jutott :DDD Jó poénkodtunk rajta, stb, de nyilván nem volt túlgondolva.

Ebben semmi gáz nincsen. Ez ugyanolyan, mint amikor átjön haverom, és itt alszik, és osztozom vele az egyszemélyes ágyamon :D semmi gáz nincsen ebben. Azon kívül, hogy néhe le kell magamról tessékelni, mert álmában átölel stb :DD, semmi nincs ebben.

Anyukád rosszul látja...

2020. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi négyen aludtunk egy francia ágyban kilencedik én. (lányok) tudtommal senkinek nem volt vele semmi baja.
2020. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmmel gimiben ha egymásnál aludtunk, mindig egy ágyban aludtunk, mert elfértünk kényelmesen, sőt, még fürödni is egyszerre mentünk, amíg az egyikünk zuhanyozott, a másik fogat mosott. Szerintem nincs abban rossz, ha néhány hozzád közelálló ember előtt nem szégyelled magadat. Valószínűleg anyukád idejében ez még kicsit másképp volt, bár nem tudom, ő mennyi idős lehet, mert a 60-as, 70-es években minden tini lázadt és akkor már nem volt ismeretlen az egymásnál alvás sem.
2020. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ezt a dolgot. Anyád valami elmebeteg virtualis vilagban él és az is lehet hogy magából indul ki. Nekem azon vilt kiakadva hogy apammal aludtam 11 évesen francia ágyba mert külföldön nyaraltunk (elvaltak a szüleim) és ilyen ágy volt a szobában. Nem tehettünk róla és nem tudtuk előre. Az apám sosem molesztalt vagy nézett úgy rám. Anyám mégis kiakadt én meg kisklányként nem isnértettem mi baja van miért lenne probléma hogy egy hatalmas agyban alszom az apukámmal akit szeretek. Szerintem még az sem lett vilna gáz ha hozzábújok hiszen az apám nem egy idegen. Bár nem törtent ilyen csak az anyám beteg fejében.
2020. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!