Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Saját álmok vs. Szüleim álma?

Saját álmok vs. Szüleim álma?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodom mostanában egy dolgon, és eléggé aggaszt a dolog. Mégpedig az, hogy a szüleim és a saját terveim a jövőre teljesen eltérőek. Ők szeretnék, ha minél hamarabb találnék egy rendes fickót, családot alapítanánk és unokázhatnának. Én viszont minél hamarabb szeretnék függetlenedni, digitális nomádként dolgozva bejárni a világot. El tudom képzelni, hogy egyszer gyerekeim lesznek, de inkább később (30-hoz közel mondjuk). De azt is el tudom képzelni, hogy nem lesz gyerekem.

Teljesen jó a kapcsolatom a szüleimmel, de nem beszéltem még velük ezzel kapcsolatban, mert nem akarom őket megbántani, de rossz érzéseim vannak. Szeretném őket is boldoggá tenni, mert nagyon sokat segítettek, segítenek nekem, viszont ez az út lehet nem egyezik azzal, amit én szeretnék.

Ti mit tennétek a helyemben? Tudtok nekem valami bátorítót mondani? :(



2019. jún. 23. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 a kilences nyilván viccelt, mondjuk nekem se mindig esik le az irónia :)
2020. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

A nőnek az a dolga, hogy engedelmeskedjen a férjének.

Az én feleségem mindeig engedelmes. Néhány pofon megtette a hatását, azóta harmonikus a kapcsolatunk.

Az van, amit mondok, és nincs semmi macera.

2023. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es: szomorú, hogy a XXI. század Magyarországában ilyen előfordul, akinek ez a normális... Lassan Jemen is fejlettebb lesz mentalitás terén, ha így folytatjuk...
2023. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!