Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy nevelőapám ne szóljon bele a szexuális életembe? 21/L

Figyelt kérdés

A szüleim 18 éve elváltak, 12 éve van egy nevelőapám, akit nem annyira szívelek, én magamnak nem szeretnék ilyen férjet (alkoholproblémák, lustaság stb). Régen fújtam is rá, de az elmúlt pár évben nagyjából megbékéltem vele, mivel nem az én párom, hanem anyáé. Elvagyok vele bár nem sok mindent osztok meg abból , ami történik velem, mert néha felhasználja ellenem és sokszor okoskodik, kéretlenül beleszól.

Amióta kollégiumban lakom, mindig megkérdezi, hogy van e kufirc a koliban, ez is idegesít de ráhagytam. Spicces állapotban volt már példa, hogy vmi ilyesmit mondott nekem hogy mutassam meg a puncim (nem tudom már mivolt pontosan de ilyesmi. ) Ezeket eddig tűrtem, próbáltam mindig leszerelni, olyan választ adni amilyet vár, hogy minél gyorsabban hagyja abba.

Viszont most úgy érzem, betelt a pohár. Nem vagyok az a pasizós típus, több okból is. Rengeteg meghívást kaptam ,,filmezésre" de nem igazán éltem velük mert 1. túl gátlásos vagyok 2. nem éreztem azt,hogy pont erre lenne szükségem 3. nem annyira jöttek be az illetők, kevés srác tetszett/tetszik és őket eddig nagyon beteg módon közelítettem meg őket. Most végre volt egy akit sikerült normálisan, beszéltem is vele egy csomót, sok mindent elárult magáról de végül nem lett belőle semmi mert sajnos nem ütöm meg nála azt a szintet ( nem mondta ki de éreztem)plusz nagyon össze vissza módon viselkedett velem. (mások szerint undorító, szerintem max gyökér. ) Ezt elmeséltem anyának, mint ,,sikertörténetet", hogy tök jó irányba változott a hozzáállásom csak így tovább, mire nevelőapám berúgva kihallgatta a beszélgetést és megkérdezte, lefeküdtem - e a sráccal (amit nem értek, hogy tartozik rá de mindegy.) sajnos kicsúszott a számon hogy nem (elég jó indokom volt rá amugy) mire elkezdett hőzöngeni, hogy de hát fontos a rendszeres szexuális élet és kb kiselőadást tartott erről, meg számon kért, hogy mért nem szexelek eleget. Ez nagyon felhúzta az agyam. Mit tudok tenni, h felhagyjon ezzel? Meg egyáltalán van bármi köze ehhez?

(Jogosan érzem magam hálátlannak amért ezt kiírtam ide?)



#szexuális élet #nevelőapa #dugás megilyenek
2019. jún. 23. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen a te magánügyed, nem értem hogy van képe ebbe beleszólni? És az nagyon nem normális (még illuminált állapotban sem!), hogy azt mondja neked "mutasd meg a puncid"... édesanyád ezekre semmit se szólt?
2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nevelőapád csak szimplán meg akar dugni
2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Miért ültél e vele beszélgetni mikor azt mondtad neki h nem fekuldtel le a sráccal? Miért nem húztál el onnan? Vsgy mer verne v ilyesmi?
2019. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mint ahogy ezt a kérdésben leírtam, anyukámmal beszéltem ráadásul telefonon. Nevelőapám csak odament hallgatózni.
2019. jún. 23. 22:18
 5/15 A kérdező kommentje:
Plusz már nem emlékszem mit mondott erre. de az tuti h kb ilyenkor csak legyint, hogy ahh be van b...szva, hadd mondja a magáét.. De rendesen megijedtem ( a tag 56 éves, és sok éven át masszív alkoholista volt és nem hinném h működik a .. hát, az a testrésze.)
2019. jún. 23. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy sem fogod tudni elérni, ha anyukád se nyitott rá, hogy érdekelje a problémád. A pasas egy perverz, gátlástalan disznó, aki be van rád indulva, és ha ez eddig így volt, így is fog maradni. Mindenképp anyukádat nyüstöld, ha rá nem tudsz hatni, akkor veszett fejsze.
2019. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Szerintem anyuddal négyszemközt beszélj erről! Lehet hogy anyud is tudja, hogy a csávó megakar fektetni és nem akar ebből ügyet csinálni, mert neki is fáj és inkább elnyomja magában...ugy tesz mintha semmi nem lenne. Pedig errol fontos lenne beszélnetek, mert lehet mindkettőtöknek kellemetlen.
2019. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

Egyezzetek meg édesanyáddal, hogy csak négyszemközt és négyfülközt beszéltek a dolgaidról, a te dolgaidat meg legfeljebb általánosságban mondja el a pasijának.

A csávó nyilvánvalóan azért papol a rendszeres szexuális élet szükségességéről, mert neki szervi vagy az anyukád undora miatt nem jut (elég?).

2019. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek egy korábbi hozzászólóval, szerintem tetszik neki a fiatal pipihús, szívesen rúdra húzna.

Azért 50 évesen még kell állni annak :D

Bár én mesélhetnék a magam 31 évével, és 10+ éve nem működik már... de ez szocpol problem.

Úgy sincs barátnőm, szóval használni se tudnám.

2019. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjátok ki mindenből és amit nem tud,abba nem okoskodhat bele,amúgy szerintem érdemes lenne egy kicsit leülnöd ezzel az emberrel és begbeszélni,hogy mihez van köze és miért,ez a te magánügyed,ne hagyd,hogy beleszóljanak...
2019. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!