Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelőapám nem fogad el....

A nevelőapám nem fogad el. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés
3 testver kozul en vagyok a legidosebb es az egyetlen aki nem tole szarmazik... sok dologban kivetelt tesz ezert. Emiatt sokszor feleslegesnek tartom magamat a csaladban de nem tudok mashova menni ugyanis edesapammal nem tartom a kapcsolatot... barmit csinalok az neki sose jo es 10 ev alatt szerintem nem kaptam tole 3 jo szot...folyton "kedvencke" vagy "urfi" cimszoval beszel rolam vagy csak igy hiv... nem ertem miert csinalja ezt hisz nem artottam neki soha es nem is csinalok semmi rosszat ( nem csavargok, bulizni sem jarok, nem iszom, nem vagyok lazado tini se, es meg jol is tanulok). Ha megprobalok megfelelni neki akkor maximum 1 napig beken hagy de utana megint keres valami idokot h belem tudjon kotni.... valaki tud valami megoldast vagy jart hasonlo cipoben?
2018. júl. 15. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az édesanyáddal kéne elbeszélgetned, hogy ez ő miért tűri? és miért nem kapja el a frakkját az apukának, úgy hogy egy életre megemlegesse, hogy mit és hogy tesz egy gyerekkel, akivel egy fedél alatt él.

Ez nem neked lenne a feladatod, hanem az édesanyádnak.

2018. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Kettesnek teljesen igaza van !!


Anyud a fő hibás ,hogy ezt eltűri neki !

Próbálj meg anyuddal beszélni fáj neked ,hogy nem áll ki mellezted érted.

2018. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy édesanyádnak kellene hatni rá, biztos, hogy tőlem azt kapná amit én kapok tőle.


Lefogadom, tipikusan az az ember aki semmilyen tiszteletet nem mutat a nála jóval fiatalabb felé, csak elvárja.

Biztos nem erőltetném meg magam, hogy elfogadjon ezek után.

2018. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Az sem kizárt, hogy az anya azért "türi" ezt, mert a kérdezö az, akivel gondolk vannak.
2018. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

5 ' nem csavargok, bulizni sem jarok, nem iszom, nem vagyok lazado tini se, es meg jol is tanulok).'


Szerintem sok mai szülő összeteszi a kezét, ha ilyen gyereke van.

Ráadásul a leírásból egyértelmű, hogy a férfi az aki folyamatosan piszkálja a gyereket.

2018. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Dani255 válasza:
87%

Anyukáddal milyen a kapcsolata a nevelőapádnak? Gondolom az ő kapcsolatuk sem a legjobb, azért is büntethet téged.

Féltékeny is lehet, mert anyukád téged is szeret vagy akár jobban szeret téged mint őt.


Több oka is lehet, hogy miért ilyen veled, nem kell ahhoz hibásnak lenned sajnos.


Próbáltad már megbeszélni vele? Elmondanj neki, hogy mit érzel és nem érted, hogy miért ilyen veled?


Nagy eséllyel még ő sem tudja, hogy miért ilyen, nem biztos, hogy értelmes választ fog adni. Ebben az esetben ne vedd magadra, egyszerűen fogadd el h ő is csak a saját harcait vívja saját magával és ezt rajtad tölti ki.

2018. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem a fia vagy.


Ennyi, ne foglalkozz vele, nincs dolgod vele, anyuddal legyél jóban, mg a féltestvéreiddel aztán ennyi éppp elég. :)

2018. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaanyámnak is elég volt annyi, hogy "hozott" gyerek voltam. Irigy volt, utált, féltékeny volt rám. Apával egy percet nem beszélgethettem, mert rögtön ott volt és a naykára akaszkodott, apám meg tűrte, sőt én voltam a szemét, aki nem "alkalmazkodik".


Mihez, mosolyogjak rá, miközben a halott anyámat szidja - persze apám háta mögött -, vagy engem szapul. Örüljön, hogy nem vertem szájba.

2018. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
2 év mulva költözhetsz,sajnos a nők 80 % mozaik pasi függő--
2018. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

" nem csavargok, bulizni sem jarok, nem iszom, nem vagyok lazado tini se, es meg jol is tanulok"


Bocs, de a legtöbb tini ezt írja magáról, közben meg a szülök megörülnek tölük...

Emellett meg, ha a nevelöapával szemtelen rendszeresen, az is indokolhatja ezt.


Nem azt állítom, hogy a kérdezö feltétlen ilyen, de csak az ö véleménye alapján kizáni sem lehet.

2018. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!