Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elveszítem apumat idő előtt?

Elveszítem apumat idő előtt?

Figyelt kérdés
Nagxon szeretem apukámat, és tényleg a legjobb apa a világon, de félek, hogy idő előtt elveszítem, és elképzelni nem tudom, hogy milyen lesz az életem nélküle... Tudjuk, hogy mikor fog meghalni, megálmodta, de felfoghatatlan, hogy csak ilyen kevés időt tölthetek vele együtt. Lehet, hogy ezt a pár évtizedet rengetegnek gondolnák mások, de szerintem ez nagyon kevés, és én örökre vele szeretnék maradni, mert nem bírok nélküle létezni. Mi van ha,...?-kérdések vetődnek fel bennem már rendszeresen és nem csak apuról, hanem tesóimról, anyuimról is, a halállal kapcsolatosan, a 3. vh-val egybefűzve....

2019. jún. 24. 01:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Az egész családnak pszichológusnál a helye!!
2019. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Osztom az elozot! Nektek momentan pszichologus kell!
2019. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy álmodta meg, hogy látta a sírját, amire rá volt írva. Nekem meg nem álmomban jönnek elő mostmár, hanem éberen keverednek oda a gondolataim...
2019. jún. 24. 11:49
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Az álom abból alakul ki, ami leginkább foglalkoztat titeket.


Te félsz apukád halálától, őt foglalkoztatja a halála.


Kérdező, én egyszer azt álmondtam, hogy meghaltam, de nem jelenti azt, hogy meg is fogok, csak abban az időszakban nagyon magam alatt voltam, szerelmi bánat miatt és, bizony foglalkoztatott a halál. Ennek 3 éve kb.


Tényleg javasolt lenne dokit felkeresni; nem buta vagy - erről szó sincs és természetes, hogy félsz attól, hogy a szüleid elmenne, de nem természetes, hogy valaki ezen agyaljon, mert így csak létezni fogsz, de élni nem.

2019. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Atya ég.

Ha nem múltál el még 12 éves esetleg elfogadom, hogy túlzott jelentőségét tulajdonítasz az álmoknak. Minden más esetben légyszi menjetek el orvoshoz, mert nem normális, amit műveltek.

2019. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Oké, én ma hajnalban azt álmodtam, hogy repülök az erdő felett. Akkor a te elgondolásod szerint:


A.) X idő múlva megtanulok repülni

B.) Előző életemben madár voltam

C.) Megviccel a természet, visszafelé reinkarnálódom majd és madár leszek.

2019. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Folyton azt álmodom hogy csak úgy random nőkkel az utcáról szexelek. Szerinted bekövetkezett egyszer is?

Megemlíteném eddig 1 nő volt az életemben.

Az álmok azok álmok, egy mesevilág.

Éljetek addig együtt boldogan amíg valóban be nem következik, de addig ne aggódj ilyenek miatt!

2019. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!