Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnott ferfiak, Ti mit...

Felnott ferfiak, Ti mit mondtok el szuleiteknek az eletetekrol/maganeletetekrol?

Figyelt kérdés

Itt huszonevestol egeszen az idosebb kotosztalyig ertem a kerdest. 🙂

Mire adtok ralatast nekik az eletetekbol es hol huzzatok meg a hatart hogy "ez mar nem egeszseges errol is beszamolni" vagy "ezt nem mondom el mert megy a kerdezgetes"??? Volt itt ehhez hasonlo kerdes, de inkabb nagy vonalakban erdeklodnek mit erdemes elmondani h erezzek fontos Nektek de mit nem mondtok el mert ahhoz mar semmi kozuk. ??



2019. jún. 24. 17:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*korosztaly
2019. jún. 24. 17:56
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Minden lényegeset. De csak nagy vonalakban, nem részletesen. Minél inkább magánügy, annál kevesebb részletet.
2019. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mit ettünk, mit csinálunk szabi alatt, vettünk autót stb. Pénz ügyekről, szexszuális életről semmit.
2019. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze ez logikus!! Arrol baratom se mondd semmit nekik.

Az anyja siman vegighallgatna azt is..de ez taszito.. nem mondjuk el....

2019. jún. 24. 18:27
 5/11 A kérdező kommentje:
A szulei tudjak pontosan h a sogornomeknel XD Ki Mit mennyiert fizet be..rezsi... Hat a baratom mondta h o dolguk de h o errol semmit se mondd nekik az fix..
2019. jún. 24. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos azt sem mondta el nekik, hogy amikor még csak járkáltunk egymáshoz, hogy mennyire körbe ugráltam ott meg ha náluk votlam is, rendbe tettem a szobáját (bár ezt láthattak is volna - de nem is akarták meglátni)...


Egy szar alaknak hoztak ki engem náluk, mert amikor eluntam hogy 2 fele csináljam én a dolgokat, nem mondta el, hogy megegyeztünk abban pl., hogy ha én náluk vagyok, ő is kiszolgálhat igazán. Csak annyit láttak meg akkor direkt csak pont azt viszont meglátták amikor én ezt kifejtettem a páromnak. Hát jól leosztottak, ő pedig csak lapult mint szar a fűben.


Csomó mindenről felvilagosithatta volna a családját! Nem intim dolgok, olyanok amik miatt hallgattam jogtalanul. De a pénzügyeinkbe persze beavatta volna őket, ha hagyom. Amivel pedig visszaéltek, amikor tudomást szereztek róla, hogy van pár száz ezer. Azt mondták: mert nektek van pénzetek! Na utána semmit nem mondtunk a pénzről.

2019. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezek utan vele maradtal? Ki a ferfi es melyikotok a no?

Intim dolgokat o sem mondd el, de hala istennek mast se. Talan megis orulok ennek. :)

2019. jún. 25. 15:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet azért mert idős már az édesapja ezért elég vaskos elképzelései vannak a dolgokról és ha nem úgy tesszük mint ő akkor kiakad vagy mindenből valami rosszat hoz ki de bármin. Pl mikor elmondtuk lemegyünk a szomszéd utcában lévő új kávézóba egy farsangi estére... közölte fejbe vágnak majd minket a felszedett térkővel. Mondtuk elmegyünk plitvicere mert én szeretem de párom még nem látta .. közölte ő bejárta Európát mit utánozzuk úgyse tudunk a nyomába érni ..

Ezután már nem mondom el ha rosszul vagyok, betegeskedem, vagy Ond van munkahelyen, esetleg mikor hova megyünk.

2019. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Huhh hat..jol teszed ne is mondj az ilyennek semmit.

En anyoseknak vetitek mint a moziba XD de mindenrol. Parommal elek persze tudja mi az igaz de mivel senkinek se artok ezzel nem buktat le & o is sokat kamul.. Mar az a strategia h CSAK utolag mondjuk ha valami volt.. igy nem csesztetik..

2019. júl. 10. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mondjátok el, amitől nem érzitek magatokat kényelmetlenül és amivel kapcsolatban lehet beszélgetést kezdeményezni. Számítsatok rá, hogy ha valamit megemlítetek, akkor arról elkezdenek beszélni, tanácsokat adni, okoskodni, de ezeket el kell engedni a fületek mellett, ha nem vagytok rá kíváncsiak. A szülők elégedettek lesznek attól, ha a gyerekük még 40 évesen is azt csinálja, amit ők mondtak neki. Amit meg magánjellegűnek tartotok, ne említsétek.
2019. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!