Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak még egyáltalán normális...

Vannak még egyáltalán normális szülők?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom a gyiket, fel kell tennem a kérdést: léteznek még egyáltalán normális szülők, akik szeretik a gyereküket, és normálisan, szeretettel bánnak velük?

Oké, értem, hogy ide azok írnak főleg, akiknek problémájuk van, mert akinek nincs, az minek írjon. De a környezetemben dettó ugyanezt látom, és teljesen mindegy, hogy szegény csóró tanulatlan, vagy gazdag elit diplomás emberekről/családról van szó. Minden szülő teljesen idióta, ki így, ki úgy. Van aki veri a gyereket, van aki otthagyja és le sem szarja, más folyamatosan vegzálja, érzelmileg zsarolja, vagy esetleg csak simán alkesz és a gyerek amiatt szenved, a kínálat gyakorlatilag kimeríthetetlen. Létezik még egyáltalán normális szülő a világon?



2019. júl. 11. 15:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
9%

“Megkerdeztem a gyerekeim


Es buszken mondhatom h normalisnak iteltek !


*.*”


Merték volna a szemedbe mondani, amit valójában gondolnak? Vagy akár csak egy pillanatnyi hezitálás, hogy “hááááát...” Hogy aztán nézzék a szomorú, vagy dühödt arcodat? A férjedet is hiába kérdeznéd a súlyodról, vagy a ráncaidról, reflexből rávágja, hogy “dehogyis, te gyönyörű vagy”. Na, a “milyen anyátok vagyok?” ugyanez. Gondolkodás nélkül kórusban: A LEGJOBB! IMÁDUNK!

2019. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Minden embernek vannak hibái.

Nincs tökéletes gyerek, ahogy szülő sincs.

De egy jó szülő törekszik megérteni és szeretni a gyermekét. A gyermek pedig csak később veszi észre vagy talán soha.


De léteznek, többet is ismerek, köztük édesanyám és apám is. De nem tökéletesek, de tanulás nélkül nincs elfogadás és szeretet.

2019. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!