Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az baj ha en nem hibaztatom...

Az baj ha en nem hibaztatom magam? 17/L

Figyelt kérdés

A nyaron mar a 3.dolgot torom ossze. Eloszor egy poharat(ez kicsuszott a kezembol), aztan egy jenai edeny tetejet(ez hulyen lett berakva a hutobe), most 2 tanyert(ezek meg a kenyer elott voltak) tortem. Egyszer pedig a kest allitottam a labamba veletlen.

En ezekert nem tudom magam hibaztatni, hiszen nem direkt csinaltam. Maximum annyi, hogy figyelhetnek jobban, ezt elismerem, de en nem gondoltam azt, hogy el fog torni. Es mar megtortent, szerintem nincsen ertelme emesztenem magam e miatt.

Ti mit gondoltok errol?



#törés #edény #tányér #ügyetelnség
2019. júl. 12. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom, hogy beszélned kéne a háziorvosoddal, ha ilyen sokszor ejtesz le dolgokat, akkor ott lehet valami neurológiai gond is, pláne, ha eddig nem voltál ilyen ügyetlen
2019. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ejteni csak a poharat ejtettem. A tobbit azt lesodortam vagy hogy mondjam:D
2019. júl. 12. 16:54
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha neked kéne megvenned ezeket a zsebpénzedből, akkor lehet, hogy érdekelne a dolog. Vagy ha mondjuk egyszer leszúrnád magad és hetekig a kórházba kerülnél...

Én azt gondolom, hogy oké, hogy valaki néha elejt valamit, de ez azért már nem normális. Tényleg jobban oda kéne figyelned, illetve azért jobban is megvigyázhatnád a dolgokat, mert a pénzt nagyon nehéz megkeresni ám, nem ingyen adnak semmit!

2019. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Ott van előtted, de nem látod, vagy nem érdekel, ha útban van?
2019. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem kapok zsebpenzt, de ha azon mulna en megvennem. Most mit kell problemaznj egy pohar aran? Nem olyan nagy penz, barhogy nezem.

Ha pedig korhazba kerulnek csak rohognek, hogy hogy lehetek ennyire szerencsetlen.:DD Mikor a labamba szurodott is azt tettem.

Igazabol a legutolso esetnel nem lattam a tanyerokat egyaltalan.

2019. júl. 12. 17:04
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Ismerem, a jénais dolog ismerős. Tudják úgy berakni az emberek a hűtőbe a fedős edényeket, hogy olyan ostobán rakják le, hogy egyszerűen nem lehet normálisan megfogni, mikor vennéd ki.
2019. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Ne hibáztasd magad!

Egy pech sorozat, kicsit jobban figyelj a mozgásodra!

2019. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem pech sorozat, hanem nemtörődömség. Igen, a te hibád. Figyelj jobban, a saját testi épséged érdekében.
2019. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Én is ilyen kétbalkezes vagyok, nem vagy egyedül :-/


Ez életkori sajátosság is, tinikorban megváltoznak a testarányok, és idő kell, míg megszokod a hosszabb végtagjaidat. Bár ez inkább pár évvel ezelőtt lett volna esedékes.


Lehet sima véletlen egybeesés, vagy valami banális ok is lehet mögötte, pl. valamiért nyáron nem tudsz olyan jól aludni, kicsit fáradtabb, szétszórtabb vagy.


Olyan értelemben ne hibáztasd magad, hogy ilyen apróságokért nem érdemes magadba roskadni. De azért az se lenne szép, ha egyáltalán nem érdekelne. A megelőzésre érdekében is tehetsz lépéseket, én például szinte kényszeresen rakosgatom beljebb az asztal széléhez túl közel levő törékeny tárgyakat.

2019. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem csinál semmit az sose tör. Kicsit szétszórt voltál akár a nagy meleg miatt vagy egyszeű pech. A késsel azért vigyázni kéne.
2019. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!