Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Unalmas lesz a gyerekem, hogy...

Unalmas lesz a gyerekem, hogy csak egy anyja van?

Figyelt kérdés
Nem lesznek sztorijai, nincsenek nagy csalàdi banzàjok, csak èn vagyok neki. Fèlek emiatt mèg fèrje se lesz, hisz ő csak egy unalmas öregasszonyt tud a hàzassàgba vinni, nincsenek a csalàdjàban törtènèsek, rèszèről nem lesz sògor, sògornő, stb., hisz nincsenek testvèrei, csak egy anyja. Jò fej se lesz, hisz nem törtènik vele semmi, hogy csak egy anyja van. Szerintetek?
2019. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
95%
Szerezz Neki egy másik anyát, ha ilyen félelmeid vannak. :D
2019. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
67%
Részvétem, Anita.
2019. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 ******?! válasza:
81%
Szóval a fejedben a "család" unalomról és szórakozásról szól? Inkább örülnie kéne, hogy legalább mellette van az anyja.
2019. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm Roszkopf László
2019. júl. 20. 09:04
 35/47 anonim ***** válasza:
Nekem van két szülőm, két nevelőszülőm és ebből kifolyólag sok "rokonom". Az átlaghoz képest mégis unalmas vagyok, vagy legalábbis nem azok a dolgok érdekelnek, mint általában a korosztályomat. Párom sincs. Ez nem ezen múlik.
2019. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ez mind szép és jó, de mostmár a gyerekhez sincs semmi kedvem. Nem így akartam, nem így terveztem. Mi neki Anyuval örültünk. Mivel csonka volt a család, így Anyu volt a családunk. Így már nem tudok neki örülni, nincs értelme, nincs hozzá se kedvem, se erőm, se motivációm. Nem akarom ezt így tovább csinálni.
2019. júl. 23. 08:21
 37/47 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem mire fel ez a hiszti, kedves kérdező. Nem lehetne inkább, hogy a gyereket az apja nevelje?
2019. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális. Apja tudja, hogy olyan neveli a gyerekét, aki nem akarja őt? Pszichológus látott már? Nem eleget.
2019. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
56%
Nem a gyereked lesz unalmas, hanem te kezdesz pszichopata módjára viselkedni. Apát keresd fel és add neki oda, jobban jár szegény gyerek.
2019. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
72%
Én is a gyereket sajnálom csak, hogy ennyire beszűkült gondolkodású anyja van. Jobban jár, ha más nevelő.
2019. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!