Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Unalmas lesz a gyerekem, hogy...

Unalmas lesz a gyerekem, hogy csak egy anyja van?

Figyelt kérdés
Nem lesznek sztorijai, nincsenek nagy csalàdi banzàjok, csak èn vagyok neki. Fèlek emiatt mèg fèrje se lesz, hisz ő csak egy unalmas öregasszonyt tud a hàzassàgba vinni, nincsenek a csalàdjàban törtènèsek, rèszèről nem lesz sògor, sògornő, stb., hisz nincsenek testvèrei, csak egy anyja. Jò fej se lesz, hisz nem törtènik vele semmi, hogy csak egy anyja van. Szerintetek?
2019. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
78%
Szóval lehet érte jelentkezni? :D Hozzánk küldheted, van hely. :D Anyuméknál van egy üres szoba, mamámnál kettő is... Hány éves?
2019. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Dehogy adom. Valószínűleg azért tettem fel a kérdést, mert biztos nem érdekel a kis sorsa... Nagyon bánt, hogy így alakult. Megteszek mindent, amit tudok, most is, hogy az én mankóm, aki ebben szuper volt, az Anyukám nincs is már velünk. De itt legalább sokat tanultam az "emberek" r{l. Viszont a hasznos tanácsokért, bíztatót szavakért hálás vagyok.
2019. júl. 24. 08:26
 43/47 anonim ***** válasza:
56%
Itt egyedül te vagy a hunyó, nem a szerinted "emberek".
2019. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Téged jelenleg csak az érdekel, hogy a saját frusztrációd a gyerekedre vetítsd ki... Emellett milyen emberek? Te hisztizel, hogy nem akarod őt és másokkal van probléma? :D Nevetséges... pedig eleinte azt hittem, hogy csak kicsit túlgondolsz egy butaságot, de most már inkább úgy tűnik, hogy te magad vagy az.
2019. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Kívánok neked ilyen életutat utolsó, tiszta szívemmel koncentrálok rá, hogy megtudd milyen ez és akkor majd beszélhetünk róla, hogy legyen is fogalmad milyen ez. Megnéznélek, hogy te mit hisztiznél össze.....
2019. júl. 25. 13:19
 46/47 anonim ***** válasza:
55%

Milyen életutat? Hogy nincs nagy család?

Mert az nem számít egy kicsit se, főleg nem nehéz életútnak.

2019. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Milyen életutat? Jah, hogy valami hülyétől sikerült összehozni egy gyereket, aki nem maradt veled? Nem te vagy az első és nem is az utolsó még a környezetmben se. Az, hogy meghaltak a szüleid sajnálatos és részvétem, de az emberek többségével ez meg szokott történni.

A gyereked nem tehet arról, hogy te megszülted, vagy hogy idióta döntéseket hoztál az életedben. A hiszti helyett inkább azon kellene gondolkoznod, hogy lehet a legjobbat kihozni a helyzetből.

2019. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!