Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tênyleg vannak olyan magyar...

Tênyleg vannak olyan magyar szülők, akik gender-semlegesen nevelik a gyermeküket?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amikor ráhagyjak a gyerekre, fiú vagy lány ruhát hord, a haja milyen stb.. Ez valós vagy csak kitaláció?

2019. júl. 20. 10:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%

3.-nak teljesen igaza van. Én is így lettem nevelve anno anélkül, hogy anyáméknak bármi gőze lett volna arról, hogy ilyen nevelési módszer létezik. A gyerek csak egy gyerek, babázzon, autózzon nemtől semlegesen ennyi a dolga, hogy játszik.

Én is így fogom nevelni a gyerekem.

2019. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%
Remélem nincs sok. Mert a gendersemleges nevelés nem azt jelenti, hogy a kisfiú babázhat, a kislány meg autózhat..
2019. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%
Az ide írók nagy részénk gőze sincs a gendersemleges nevelésről. Az én lányom is vonatozott ovis korában, és most vágatta le a derékig érő haját rövidre, de ettől még nem gendersemleges a nevelése. Nézett Hófehérkét, vagy más klasszikus lányos mesét (ami ördögtől való a gendersemleges nevelésben) és lányként tekint magára.
2019. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
37%
Én a falra mászok ettől a gender-semlegességtől... Basszus, a nemünk már fogantatásunk pillanatában eldöntetik, ahogy fentebb is írták, és a tudomány mai állása szerint ez nem kívánságvásár (még). De akkor is. Még ha az is lenne, a nagy liberalista szülők döntenék el a gyerek nemét, akkor meg az lenne a baj, hogy nem a gyereke döntött maga. Mivel fogy a népességünk Európában, meg úgy alapból, a természet rendje szerint a nő nő kell, hogy legyen, a férfi meg férfi, és ez lesz a normális akkor is, ha a sok liberalista fejre áll.
2019. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó már a népességcsökkenést is ide keveri.

Holott semmi köze a két témának egymáshoz.

Ti mindenkiből rabszolgát akartok csinálni,mindegy az,hogy az embernek érzései is vannak,csak szaporodjanak,mint a nyulak.

Idióta...

2019. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18%

A brit "gender" és az amerikai "sex" EGY ÉS UGYANAZON DOLOG.


Először egy femináci használta rosszul (direkt), mikor amcsiban lobbizott a hozzá hasonló degeneráltaknak.

2019. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
51%
Egy szélsőséges példa jutott erről eszembe, egy cikkben olvastam, hogy a szülők nem árulták el a gyerek nemét senkinek miután megszületett se. A nagyszülőknek sem. Semleges ruhákat is kap. És a gyerekre hagyják, h ő micsoda. Lehet akármi, nem csak fiú-lány létezik. 😁
2019. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
30%
25-ös: Nem rabszolgákat akarunk gyártani, szó sincs erről. Csupán arra próbálok utalni, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet (és ebből adódóan nem kellene) megváltoztatni. Ilyen például egy szerencsétlen gyerek neme. Hogy néz már az ki, hogy még a legközelebbi családtagok sem tudhatják a gyerek nemét, amíg ő el nem dönti, hogy fiú akar lenni vagy lány? Nem mindegy, hogy öt vagy húsz évesen dönti el, hogy mi akar lenni. Egyébként sem autóvásárlásról beszélünk, ahol az egyén megnézi a női és férfi nem előnyeit, majd a számára több előnnyel járót kiválasztja és ha szerencséje van, pont olyan nemű ő is, ha meg nem, akkor milliókért átműtteti magát, hogy teljesértékű ember lehessen. Sokan sajnos tényleg ennyire nem tudják hova tenni a pénzüket...
2019. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
22%
Bírom mikor azt se tudják miről ugatnak, de szidják a dolgot a hülye kis téveszméik miatt...
2019. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
27: Ez érdekes és egyben szomorú is.
2019. júl. 22. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!