Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megértenétek párotokat...

Ti megértenétek párotokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk neki van két felnőtt gyereke.Minden egyes ünnepen ők és párjaik,valamint a szülők összegyűlnek.Néha többen is.Én nem bírom az ilyen sok emberes együttlétet,főleg hogy nekem végül is idegenek.Rosszul érzem magam mert elvárás hogy menni kell nekem is.Mostanra párommal már összevesztünk ezen,jogos hogy nem akarok menni ha nekem ez rossz?
2019. júl. 22. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Csak akkor, ha bántottak téged.
2019. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom gyerekei is felnőttek. És nem idegenek a számomra (a szülei se) . A párodnak jogosan esik rosszul, ha így viszonyulsz a családi összejövetelekhez.
2019. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire próbálkoztál megismerkedni velük? Tudod ha az ember bekerül egy családba, neki kell egy picit jobban hajtania azért, hogy beilleszkedjen. Ne várd, hogy körbeugráljanak, ha mindenhez savanyú pofát vágsz.
2019. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem bántottak,de rosszul érzem magam ennyi emberrel.Párommal kettesben szeretnék lenni,nem minden ünnepen ücsörögni és unatkozni családja körében.
2019. júl. 22. 20:55
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Unatkozni? És mi lenne, ha vinnél egy társasjátékot? Dobd fel a hangulatot, biztos, hogyha nem is mindenkinek, de egy-két embernek megtetszik az ötlet. És közben rengeteget lehet nevetni, beszélgetni. Mint mondtam, neked kellene jobban nyitnod, nem fogják kinyalni a fenekedet.
2019. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már társalogni a párod rokonaival?
2019. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De nem szeretek egy helyben ülni,menni szeretek,élményeket gyűjteni és mozgásban lenni.Ők olyan falusias életmódot képviselnek,nekem unalmas.
2019. júl. 22. 21:04
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig nem érted miről próbálunk beszélni neked. Reménytelen vagy. Minek teszel fel kérdést, ha kötöd az ebedet a karóhoz?
2019. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
B+, a párod családja az összejöveteleken csak ülnek, mint a "kuka" és bámulják a semmit?
2019. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem értem miért támadtok.Rengeteg embert látok ünnepeken sétálni,várost látogatni,programozni.Nagyon sokan kint vannak a szabadban és élményeket gyűjtenek.Pedig nekik is van családjuk.Én meg üljek egy faluban a párom rokonaival órákig egy asztalnál és kényszer beszélgetek.Gondolom nektek is jó lenne így.
2019. júl. 22. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!