Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is csinál hasonlókat a...

Másnak is csinál hasonlókat a fiú testvére?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves öcsém és folyamatosan böfög és fingik még az asztalnál is. Ha átjönnek a haverjai azon versenyeznek hogy ki tud hangosabban/hosszabban böfögni/fingani. Próbáltam beszélni vele, de semmi sem hatja meg. Egyszer még egy pofont is lekevertem neki, de arra meg az arcomba böfögött. Másnak is van ilyen öccse vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

2019. aug. 1. 08:27
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
*hogy ezt ne csinálják
2019. aug. 2. 22:51
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt a példát látja otthon, akkor nincs min csodalkozni..

De ha pl. vendég van nálatok, akkor tud normálisan viselkedni..?

2019. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Igen, akkor moderálja magát, ahogy apum is. De amikor a barátai vannak itt, akkor folyton ilyen témájú versenyeket rendeznek. Nyugtasson meg valaki h más is szokott ilyet csinálni, nem csak ő.
2019. aug. 4. 13:37
 34/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ez megnyugtat, apám is ezt csinálja...
2019. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
100%

Bár már régebbi kérdés leírom.

Az én bátyám bejön a szobámba, böfög, és aztán az arcomba fújja. Testvéri szeretet ❤

Egyébként, a pofon erre egy kicsit durva volt.

2019. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szó volt a japánokról. Az én férjem történetesen japán, mégsem ilyen disznó. Elnézést kér, ha böfög vagy fingik. Tudja, hogy Európában mi a szokás. Apukám sem viselkedik és nem is viselkedett soha ilyen alpári módon. Még kamaszkorban sem. Lehet mert tanult ember.
2019. okt. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

13 eves

fiú


ennyi


majd kinövi

vagy nem

2023. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Az én öcsémnek is volt ilyen korszaka, de viszonylag hamar kinôtte. Amúgy is inkább “jó fiú" volt. Apám sem csinál ilyet.


Amúgy én Japánban élek, és nem, a japánok nem böfögnek az asztalnál.

2023. jan. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!