Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is csinál hasonlókat a...

Másnak is csinál hasonlókat a fiú testvére?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves öcsém és folyamatosan böfög és fingik még az asztalnál is. Ha átjönnek a haverjai azon versenyeznek hogy ki tud hangosabban/hosszabban böfögni/fingani. Próbáltam beszélni vele, de semmi sem hatja meg. Egyszer még egy pofont is lekevertem neki, de arra meg az arcomba böfögött. Másnak is van ilyen öccse vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

2019. aug. 1. 08:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező megkezdte a lepontozgatást. :D
2019. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
Az előbbi 73% az nem én vagyok, aki a hosszút írta a versengésről! :)
2019. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, hagyjuk már ezt a férfiasság dumát! Egy fiúhaverom se csinált ilyet kiskamaszkánt. Ez sima bunkóság, kár túlragozni.


Kérdező, vágj vissza valahogy. Például mondd meg neki, hogy akárhányszor rákezd erre a jelenlétedben, te meg cikis sztorikat fogsz mesélni róla a haverjai előtt. Ha már szellentés, akkor mesélj arról, amikor becsinált a nadrágjába véletlenül :) Az se baj, ha nem igaz, vagy nem teljesen igaz. Vagy zsarold meg valami mással. Nem szép dolog, de hatásos.

2019. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
88%

"A szőke nő a barátjával elmegy a fiú szüleihez vacsira.

Egyszer csak a falusi bableves hatni kezdett: fingania kellett a csajnak. Gondolt egyet elengedett egy KICSIT. A srác apja lenéz az asztal alá:

- FIFI!

A csaj arra gondol: na ezt a kutyára fogta!

Gondol egyet kienged egy reccsenőset. Az apa:

- FIFI!

A csaj már biztos benne: na ez már a kutya lelkén szárad. Elenged egy nagyon nagyot. Mire az apa:

- FIFI! Mennyé má arrébb me' rád szarik"

2019. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
10%
23, az összes haverod családjánál vendégeskedtél minden egyes nap, hogy ezt így tudod?
2019. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
71%
13 évesen pont ugyanezt csináltam, szerintem jó haverok lettünk volna az öcséddel:)
2019. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi az én öcsém is ilyen bunkó! Ráadásul amikor a barátnőimmel vagyunk nálunk és pl limonádét csinálunk akkor jön oda a kis szemét! Direkt lejárat! Tök ciki.....
2019. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
#24 🤣
2019. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig nem tudjuk, hogyan reagálnak a fiú szülei, amikor az asztalnál kiengedi magából a netán éppen bűzlő szeleket... Rokonság előtt is csinálja? Ők hogyan reagálják le ezt az illetlenséget?

Ilyet sem a bátyám, sem én nem mertünk volna megtenni. Ha gyerekkorban véletlenül, nagy ritkán, megtörtént, akkor a jelenlevők "nem vették (?) észre".

2019. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Anyukám nem helyesli ezt a viselkedést, de apukám ugyanúgy fingik/böfög mint a tesóm. Én is és anyum is mondja hogy e csinálják, de semmi sem működik, bárhogy mondjuk.
2019. aug. 2. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!