Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a lánytestvér (18 éves),...

Ha a lánytestvér (18 éves), ilyen viszonyba bonyolódik, akkor testvérként hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Nem bukott meg, hanem évvesztes. Ugyan jogilag már nagykorú, de más értelemben meg nem: szülők tartják el, nincs saját keresete, munkája, se szakmája, se érettségije, se nyelvvizsgája, se jogosítványa, mert még tanuló, aki majd csak jövőre érettségizik.

Hazahozta a családnak bemutatni pasiját, aki egyben a tanára.


Szüleink örülnek nekik, amin lesokkolódtam. Ne kérdezzétek ez hogy lehet, mert én sem értem. Ráadásul anyukánk is pedagógus végzettségű, bár pályaelhagyó.


Azt tervezik, hogy együtt fognak élni már ősztől.


A fickó 12 évvel idősebb.


De nyilván nem ez a gond, hanem, hogy kije a tesómnak.


N(25)



2019. aug. 12. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

4-es voltam! Kedves Kérdező! Pontosan azért nem tanítok,mert erkölcsileg,etikailag,lélekben,anyagilag mind ellentétes dologgá vált az oktatásban!

Valamiért nem szimpatizálsz a testvéred kedvesével /téged is tanított?/,/esetleg irigy vagy húgodra?/ mégis minek írható be az a förtelmes ellenszenv a tanár irányában?

Neked nincs közöd ahhoz,a tesód kibe szeret bele!

Netán jobb lenne,ha egy részeges,verekedős,munkanélküli lenne?

Be kellene látnod,hogy a húgod igencsak rászorult a különórákra!

A természetnek csak egy picinyke része vagy,nem dönthetsz helyette,sem ellene,sem mellette ezt kellene megértened,valamint nem vagy a gyámja a testvérednek,valószínű a húgod tiltakozna ellene!

2019. aug. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
# 11 neked is voltak hasonló kavarásaid, kapcsolataid?
2019. aug. 19. 15:12
 13/14 A kérdező kommentje:
Irigy?! Eszednél vagy?! Ez törvényellenes, amit az a pasi csinál, és nem értem, milyen különórákról hadoválsz.
2019. aug. 19. 15:13
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

11-es lettem! Nem voltak olyan kapcsolataim,amilyen a húgod életében!

Az Etikai Kódex után a törvényekre hivatkozol,ami megmosolyogtat!

Részint,nem látok törvénytelenséget abban,amiben te.

Törvénnyel nem lehet erkölcsöt adni annak akiben nincs meg,maximum egy látszat viselkedést fog produkálni az,akit erre köteleznek!

Nézz ki az ablakon,mit látsz?

Nem válaszoltál arra,hogy a húgod pedagógus barátja:tanított téged?

2019. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!