Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan felejtsem el a nővérem?!

Hogyan felejtsem el a nővérem?!

Figyelt kérdés
Ő 24 éves, én 17 (lassan 18). Külön lakik már a párjával és a gyerekeivel. Sokat vagyok nálluk, szeretem is őt, viszont rengeteget hazudik nekem, kb naponta 2-3x. Ezt már nagyon unom, ha nem lenne a nőverem már rég nemfoglalkoznák vele. Nagyon útálom, ha hazudnak vagy hülyének próbálnak nézni, viszont eddig éveken keresztül elnéztem neki. Mellesleg én mindig melette álltam, viszont ő sohasem, mindig csak a saját problémáival foglalkozik és nagyon önző. Rengeteget segítek neki a gyerekeivel is, iskola után mindennap megyek hozzá, ha a párja dolgozik akkor is ott vagyok mindíg. Mostanra viszont tényleg besokaltam, de anyukám is őt védi. Mit kéne tennem? Talán ha pár hónapra elhanyagolom tanul belőlle? Nálla a beszélgetés semmit nem ér, minden héten megigéri, hogy többet nemhazudozik.
2019. szept. 5. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elfelejteni? Csak járj oda kevesebbet. Sokkal kevesebbet, ha eleged van. Mégis mik azok a hazugságok?
2019. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Mégiscsak a testvéred, azért nem kéne elfelejteni.

Kicsit vedd lazábbra a kapcsolatot, abból majd csak megérzi hogy változtatnia kéne veled szemben.

2019. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Például ma, megkértem, hogy jöjjön át értem (5km max),mert buszom csak 2 óra múlva jön. Erre kitalálja, hogy a kocsinak jajjj de nagy baja van, szerelőnél van (ismerem a szerelőt akihez hordani szokták az autókat, beszéltem vele és semmi baja nem volt az autónak), mire hazaértem előttük állt. Mikor rákérdeztem folytatta a hazudozást. A másik mai: tegnap megbeszéltük, hogy ma megy vásárolni be a városba, hoz nekem egy táskát, utánna rendezzük. Beisment, eközben olyanokat írkált nekem, hogy nem ő hanem a párja ment, ő meg nemhozott. Ebben viszont az aegcinkebb, hogy látta egyik osztálytársam őt vásárolgatni,mikor erre is rákérdeztem, ugyanúgy folytatta a hazudgálást. Vannak ennél durvábbak is pl. : Az ejszaka kozepen a párja messengeréből írkál, hogy hol a nővérem, eltűnt. Az éjszaka közepén elindultunk keresni, utána elmentünk hozzájuk és hallotuk, hogy a párja horkol, viszont még mindig írkáltak abból a fiókból. Máskor, ha nem akar valakivel találkozni simán kitalál dolgokat pl meghalt valaki, mutetje van. Tehat nagyon szánalmas
2019. szept. 5. 20:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindezek mellett elég trehány is, az új házat is szinte teljesen lelakták, amibe anyagilag anyukám is segített nekik bőven. Akármi van anya azonnal pártolja elég neki 2 könycsepp.
2019. szept. 5. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek a gyerekei? Ez majdnem személyiségtorzulásnak tűnik.
2019. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg elég gáz bárkitől, nemhogy egy testvértől.

Szerintem én sokkal kevesebbet foglalkoznék vele ilyenek után.

2019. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A növéreddel valami gond van.Normális ember nem irkál a párja mess.én,hogy saját maga eltünt.Én nem mennék oda olyan sűrűn a te helyedben.
2019. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A nagyobb 3

A másik fél éves

2019. szept. 5. 20:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek rá, mert ez az eltűnéses dolog nem hazugságnak tűnik, hanem valamilyen mentális betegségnek.

Szerintem szóljatok egy pszichiáternek, ő kompetensebb a témában.

2019. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem betegség. Aznap összevesztünk, így akarta magára felhívni a figyelmet.
2019. szept. 5. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!