Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szóba állnál a húgoddal...

Szóba állnál a húgoddal azután, hogy bántalmazott egy idős asszonyt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 15:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
68%

Jogos védelem + menthető felindulás... ettől simán szóba állnék vele, ez nem egy előre kitervelt agresszív bűncselekmény...

(az "idős hölgy" meg adjon hálát, hogy nem én voltam ott, én kifejezetten robbanok az "anyatigris-fajtától")

2019. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
66%

Aha, mostmár értem. Most olvastam el, mi volt az indítéka!


A helyedben büszke lennék, hogy ilyen csodálatos, IGAZ BARÁTNAK nevezhető Testvérem van, aki bármikor kész kiállni a barátnőjéért/ barátjáért, esetleg családjáért (feltételezem, hogy ugyanezt érted is megtette volna kérdező, ha valaki téged támad meg!).


Öleld meg inkább a húgodat, a vén banya bőven megérdemelte amit kapott, mégis mi a frászt képzel magárol?!! Embereket megtámadni, megtépni az utcán szerinted normális, helyénvaló viselkedés? Most reméljük, tanult belőle a vén nyanya!

2019. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy miért nem lehetett gerincesebben szakítani?


Mondjuk a volt anyós megérdemelte, hogy hasba rúgják.

2019. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
80%

És neked mi bajod a húgoddal? Megvédett egy másik embert egy elmebetegtől. Ha ez neked probléma, akkor a te fejedben sincs minden rendben.

A vénasszony reakciójából kiindulva nem vagyok annyira meglepve, hogy a kiscsaj megpattant ebből a "szerető családból".

2019. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
36%
A húgod sem különb, mint az öregasszony, éppen olyan erőszakos. Mázlija, ha nem okozott komolyabb sérülést, egy hasbarúgás akár halálos is lehet, főleg egy idős embernél, az pedig már túl van a jogos védelmen.
2019. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Éppen erről beszélek.
2019. szept. 10. 17:37
 27/55 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem érdemel tiszteletet csak azért, mert idős. Senki. A nő magának okozta a bajt azzal, hogy elkezdte az egész verekedést, ha pofán rúgta volna őt a húgod vagy a barátnője, azt is megérdemelte volna. Csak a primitív, közönséges emberek verekednek, így nyilván a húgod se egy szent, de azért ennyire ne sajnáld már azt a nőt bammeg.
2019. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
30%
Aha, szóval hasba rúgta a nénit, majd tovább rugdosta volna, amibe egy ilyen idős ember belehalhat. Addig oké hogy védte a barátnőjét, (még akkor is ha az csak egy férekúrós ri.banc) Csakhogy ez nem a védésről szólt hanem a hisztériázásról, amibe belehalhatott volna egy ember. Nem, nem lennék rá büszke hogy ilyen szinten elszállt az agya egy nyilvánvalóan gyengébb emberrel szemben. Az agresszió bevett feszültségkezelés a tesódnál? Mással szemben is erőszakos ha elszáll az agya?
2019. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
88%

Hogy megvédte a barátnőjét az ok.csak hasba rúgni nem kellett volna.

De azért szóba állnék vele.

2019. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes értékrendje van itt egyeseknek. Szóval hősi cselekedet időseseket bántalmazni-azután is hogy azok a földön fekszenek. Érdekes családból jöhettek.
2019. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!