Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek a tesóm vagy az...

Szerintetek a tesóm vagy az apukám mellé álljak?

Figyelt kérdés

Nővérem 3 évvel idősebb nálam már nem lakik velünk de néha haza látogat. Már múltkor említette hogy van barátja de azt mondta nekem hogy csak akkor mutatja itthon be ha ugy érzi eljött az ideje. Aztán el is felejtettük ezt a témát egészen múlt hétvégéig.

Jöttem haza a suliból pénteken és mikor már beléptem a kapun hallottam hogy hatalmas az üvöltözés a tesóm keg sírva jött ki beült a kocsijába és elment. Én meg álltam ott azt sem tudtam mi van, anyukám szintén sírt, apa meg majdnem agyverzest kapott. Aztán elmondták hogy a tesóm barátja az a fiú akinek az apja régen apa üzlettársa volt és aki meglopta apát. Volt is pereskedés meg minden de ez még az én születésem előtt történt. Azóta fújnak egymásra és most a tesóm ugye együtt van a fiával amin apa nagyon kiakadt és meg tiltotta a nővéremnek hogy vele legyen. Azóta a tesóm haza sem jött, apa szintén makacs nem akarja keresni én meg 2 tűz közé kerültem mind a ketten nekem szidják a másikat és apa kiakad ha a nővéremet védem a nővérem meg kiakad ha esetleg apát. Most ilyen helyzetben mit lehet tenni? Ki mellé kellene állnom? Egyébként apával nem értek egyet mert nem a tesómék tehetnek arról hogy ők régen mit csináltak de ezt nem mondhatom meg neki mert kiabálni kezd rögtön :/ 17/L


2019. szept. 14. 14:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%
Most veszitek a Romeo és Júliát?
2019. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
A Rómeó és Júliában a szerelmesek köré épült a sztori, nem pedig a két tűz közé került hugicáról. És talán meghalni sem fog senki, hacsak apa meg a nővérem ki nem nyirják egymást :D
2019. szept. 14. 14:07
 3/34 anonim ***** válasza:
99%

Sajnos ez az a tipikus helyzet, amiből nem jöhetsz ki jól.

Ha apukád mellé állsz, nővéred sértődik meg, ha nővéred mellé állsz, akkor apukád sértődik meg, ha meg egyik mellé se, akkor meg mindkettő.

Próbálj csendben maradni, és amikor veled akarnak erről beszélni, mondd el nekik, hogy rendezzék el ketten az ügyüket, nem te szeretnéd meginni ennek az egésznek a levét.

Remélem segítettem, szorítok!

2019. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a tesódnak van igaza, apád meg egy barom.
2019. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

Igen valóban nem tehet a nővéred semmiről, azzal van akit szeret. A szülőket is meg lehet érteni.


Inkább ne álj senki oldalára mert ha a tesódat véded akkor apud fog rád haragudni ha pedig apudat véded akkor a nővéred. Inkább egyiket se védd csak azt akinek igaza van.

2019. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
Nahát, újra ismétlik a Dallast valamelyik csatornán? :D
2019. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Amikor olvastam azt hittem hogy valami kisebbséget vitt haza a tesód. Ne csinálj semmit, ne állj senki mellé, ha szóba kerül vonogasd a vállad. Annak a régi sztorinak meg biztos két oldala van.
2019. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Hát vagy a háttérben maradsz, vagy vhogy ki kéne békíteni a két édesapát. A békesség lenne a legjobb szerintem.
2019. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Azért apádat is meg lehet érteni, valószínűleg távlatokat lát maga előtt. Gondol arra, hogy ha összeházadodnak a jövőben, akkor rokonságba kerül az ellenségével. Nyilván nem óhajt kapcsolatba kerülni vele, és félti a tesódat is. Neked nem kell csinálni semmit, meghallgatom őket és éled a magad életét.
2019. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Azért apádat is meg lehet érteni, valószínűleg távlatokat lát maga előtt. Gondol arra, hogy ha összeházadodnak a jövőben, akkor rokonságba kerül az ellenségével. Nyilván nem óhajt kapcsolatba kerülni vele, és félti a tesódat is. Neked nem kell csinálni semmit, meghallgatod őket és éled a magad életét.
2019. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!