Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek a tesóm vagy az...

Szerintetek a tesóm vagy az apukám mellé álljak?

Figyelt kérdés

Nővérem 3 évvel idősebb nálam már nem lakik velünk de néha haza látogat. Már múltkor említette hogy van barátja de azt mondta nekem hogy csak akkor mutatja itthon be ha ugy érzi eljött az ideje. Aztán el is felejtettük ezt a témát egészen múlt hétvégéig.

Jöttem haza a suliból pénteken és mikor már beléptem a kapun hallottam hogy hatalmas az üvöltözés a tesóm keg sírva jött ki beült a kocsijába és elment. Én meg álltam ott azt sem tudtam mi van, anyukám szintén sírt, apa meg majdnem agyverzest kapott. Aztán elmondták hogy a tesóm barátja az a fiú akinek az apja régen apa üzlettársa volt és aki meglopta apát. Volt is pereskedés meg minden de ez még az én születésem előtt történt. Azóta fújnak egymásra és most a tesóm ugye együtt van a fiával amin apa nagyon kiakadt és meg tiltotta a nővéremnek hogy vele legyen. Azóta a tesóm haza sem jött, apa szintén makacs nem akarja keresni én meg 2 tűz közé kerültem mind a ketten nekem szidják a másikat és apa kiakad ha a nővéremet védem a nővérem meg kiakad ha esetleg apát. Most ilyen helyzetben mit lehet tenni? Ki mellé kellene állnom? Egyébként apával nem értek egyet mert nem a tesómék tehetnek arról hogy ők régen mit csináltak de ezt nem mondhatom meg neki mert kiabálni kezd rögtön :/ 17/L


2019. szept. 14. 14:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg a nővéred nem tudott semmiről. Ha apád elvárja,hogy emiatt szakítsanak, egy érzéktelen barom. Ez az igazság.
2019. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%
Úgy csinalnam ha eljonne a utanam, megmondanam figyelj apa nagyon szeretlek de ebbe nem akarok reszt venni oldjatok meg egymas közt a problemát kulturalt modon. A tesomnak ugyanezt es kesz.
2019. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
96%
Neked nem kell senki mellé állni, ez az ő ügyük. Ne hagyd, hogy téged belevonjanak, ezt nekik kell lerendezni. Ne érezz felelősséget, te egy kívülálló vagy ebben a konfliktusban.
2019. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%
Mindkét oldalt meg lehet érteni. A Nővéredet aki szerelmes, meg apádat is aki nem akarja egy bűnöző fiát, és vele a tolvajt is megkapni családtagnak. Akárki mellé állnál, ebből jól nem jöhetsz ki.
2019. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%
Én is megérteném mindkét oldalt. De főleg apudat.
2019. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
13%
Szerintem ülj a nővéred ölébe, és beszéljétek meg
2019. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

A tesód nem tehet erről, ha nem tudta, ki a srác apja. De ha tudta is, nem köteles elhagyni peres okok miatt.

A leghelyesebben akkor jársz el, ha mindkettővel fenntartod a jó viszonyt és egyiküknek sem számolsz be a másik viselt dolgairól. Majd megenyhülnek. Vagy sem.

Az esküvő necces dolog lesz a gyerekeknek.

2019. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
37%
hááát a jövőt nézve problémás lesz. Képzeld csak el, ha ezek összeházasodnak minden nap jópofiznod kell a vejed apjával aki meglopott annó téged, plusz egy ilyen ember kerül a családba, aki nem megbízható. ezen felül akkor a nővéred jóban van az apóssal annak ellenére, hogy meglopta apátokat, valahol teljes mértékben megértem apátokat én sem akarnék jópofizni minden ünnepen meg hétvégén az ellenségemmel...
2019. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, én a testvéred mellé állnék egyértelműen. Elvégre is a srác apjával volt peres ügye apádnak, nem a sráccal, és senki sem felelős a legcsekélyebb mértékben sem az apja tetteiért.

Apád felnőhetne, és pontot tehetnének a 2 évtizedes háborúskodás végére. Vagy most még a lányát is el akarja veszíteni azért, mert az ex üzlettársa 20 évvel ezelőtt mit és mit nem..???

2019. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz szitu.Szerintem maradjál ki ebből az egészből.Apukádnak meg kellene értenie,hogy a srác nem hibás az apja bűnéért.
2019. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!