Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kéne beszélgetnem a...

Miért kéne beszélgetnem a húgommal, ha nem szeretem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, ahogy a húgom is. Sohasem voltam oda érte, nem kedvelem. A külsőnkön kívül semmi másban nem hasonlítunk. Ő a szuper okos, kedves, tehetséges és vicces lány a családban, én nem ez vagyok. Egy fedél alatt élünk, de maximum köszönünk egymásnak. Most viszont kórházba került. A szüleim látogatják, én nem. Anyukám azt akarja, hogy én is menjek be hozzá, sőt, beszélgessek is vele. Szinte soha nem beszélgetek vele, legfeljebb válaszolok neki, ha kérdez valamit. Attól még mert most beteg, nem kedvelem jobban, és szerintem álszent dolog is lenne, ha az eddigiekhez képest, most hirtelen cuki, törődő nővér lennék. Igazam van?

2019. nov. 16. 18:58
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Nem, nem flegma, nem is volt az soha. Kiskorunkban sem foglalkoztam vele, már akkor sem érdekelt és most sem. Nem hozott lázba a születése, sem a sikerei, és most sem foglalkozom vele.
2019. nov. 16. 19:18
 12/49 anonim ***** válasza:
92%
A szüleitek jól elintéztek titeket.
2019. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
77%

"Felnőtt nő vagyok...

Nos, ha felnőtt nő agy, akkor tudhatod, hgy a felnőttek életében bizony előfordul olykor, hgy a kényelmetlen dolgokat is meg kell tenniük. Ráadásul talán jó alkalom lenne rendezni soraitokat, és elfelejteni a kicsinyes viszályt.

2019. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Ez nem viszály, nem rivalizálunk, sem én vele ő meg főleg nem velem. Én csak szimplán nem vagyok rá kíváncsi.
2019. nov. 16. 19:26
 15/49 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nem irkálnál ide. Nagyon is foglalkoztat, hiszen a gyk-n szenvedsz.
2019. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
93%

"nekem nincs szükségem arra, hogy bemenjek hozzá"

Vajon neki szüksége van-e erre? De ezt sosem tudjuk meg... Ahogy a stílusodból a jellemedre következtetek, ha ő hal meg előbb, a temetésére sem fogsz elmenni...

2019. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést...
2019. nov. 16. 19:36
 18/49 anonim ***** válasza:
74%

“Attól még mert most beteg, nem kedvelem jobban, és szerintem álszent dolog is lenne, ha az eddigiekhez képest, most hirtelen cuki, törődő nővér lennék. Igazam van?“

Itt dögöljek meg, ha 16-nál idősebb ember agyából pattant ki ez az átgondolt érvelés. Mindannyiunknak van olyan rokona, akit nem kedvelünk, de a kórházban meglátogattuk, persze te szombat esti unalmadban az ilyen dolgokat még nem értheted, gyerek vagy még nagyon. Találj ki jobbat.

2019. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
76%
Én sem rajongok a testvéremért, de te egy szívtelen kígyó vagy a húgoddal..
2019. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, és nem unatkozom, de értékelem érdeklődésedet.
2019. nov. 16. 19:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!