Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kéne beszélgetnem a...

Miért kéne beszélgetnem a húgommal, ha nem szeretem?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, ahogy a húgom is. Sohasem voltam oda érte, nem kedvelem. A külsőnkön kívül semmi másban nem hasonlítunk. Ő a szuper okos, kedves, tehetséges és vicces lány a családban, én nem ez vagyok. Egy fedél alatt élünk, de maximum köszönünk egymásnak. Most viszont kórházba került. A szüleim látogatják, én nem. Anyukám azt akarja, hogy én is menjek be hozzá, sőt, beszélgessek is vele. Szinte soha nem beszélgetek vele, legfeljebb válaszolok neki, ha kérdez valamit. Attól még mert most beteg, nem kedvelem jobban, és szerintem álszent dolog is lenne, ha az eddigiekhez képest, most hirtelen cuki, törődő nővér lennék. Igazam van?

2019. nov. 16. 18:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom elkepzelni hogy valaki ne szeresse a testvérét ok nélkül. Nekem sose volt jo viszonyom a tesómmal, én neki sose ártottam, ő nekem elég sokat, rendszeren meglopott, beköpött anyuéknak ha "csúnya" dolgokat csináltam. Ennek ellenére ha bajban volt, mindig segitettem, ha kórházba került, gondolkodás nélkül mentem hozzá. Amikor szülni ment, én voltam az első, aki várta őt a szülőszoba előtt.

Amúgy azt kérdezed hogy igazad van e. De ez nem oylan dolog amiben bárkinek is igaza lehet. Ez pusztán nemtörődömség a részedről, tehát nincs miben igazad legyen. Az biztos, hogy örülök, hogy nem te vagy a testvérem.

2019. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
19%
kamu kérdés
2019. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
13%

Dettó ugyanez van nálunk. Annyi különbség én pasi vagyok. Viszont húgom full tehetséges volt még én komplexusos. Balkezes vagyok(egyik nagyanyám szerint béna) disgráfiás erre beírattakegy elit 8osztályos gimibe. Felvettek főiskolára ott hagytam...majd megöltek érte én voltam a rokonság szégyene. Tesóm Pestre kerűlt főiskolát ott hagyta 5 éve de még mindig azt hiszik anyáék ,hogy folytatja majd.

Van vőlegénye pasi pesti bmw-s taj paraszt gyerek akik miatt van a sztereotípia. Pasi nekem bemutatkozott autóversenyeztem /navigáltam de első ember aki melett féltem,agresszív kismalac vezetés közben. Mivel volt 2 autóbalesetem(1.versenyzèssel kapcsolatos) én vagyok a béna utcai vezető tesóm pasija a szent.

Ha hugom hazajön egyedűl vagy a pasival színészkedés van.

Nem a hugommal van a baj jófej ismerős de anyáék és a pasija miatt mégse szeretem.

Ez olyan szintű dolog,2018 december 24én délután inkább atmentem a fogadóba mert undorító volt,hogy a pasi miatt átterveztek minden programot.

Tanácsom ha nem nagyon beteg akkor ne menj be hozzá. Ha viszont beteg akkor bánni fogod ,hogy nem mentél be.

2019. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Igazság szerint, nekem sem vele van bajom...

Semmit nem tett ellenem, nem bántott, nem dicsekedett soha. A szüleink viszont mindig őt részesítették előnyben mindenben. Ha ránézek, az jut eszembe, hogy a szüleink jobban szeretik őt, ezért úgy vagyok vele, hogy ha nem foglalkozom vele, akkor ezzel a ténnyel sem kell szembenéznem.

2019. nov. 16. 19:52
 25/49 anonim ***** válasza:
34%
Be tudsz hozzá menni viszel neki 1 kg narancsot vagy mittomén váltasz pár szót oszt jóccakát...
2019. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
50%

Talán azért alakultak igy a dolgok,mert már egészen kicsi korod óta féltékeny és irigy vagy a hugodra. Legbelül az vagy.

Én személy szerint jobban érzem magam egy kellemes és vicces személy társaságában, mint egy olyanéban, aki a sarokból duzzog...

Nem kell bemenned, de jegyezd meg, hogy a viselkedésed miatt nem sok ember lesz majd melletted az életben.

28 évesen még otthon laksz. Vajon miért?

2019. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sem tartozik ide, hogy miért lakom még otthon.
2019. nov. 16. 20:07
 28/49 anonim ***** válasza:
35%
27/Kérdező Itt mindenki szerencse fia milliomos ..... 15 évesen saját házuk volt a Rózsadombon.
2019. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom. Nem szereted a saját testvéredet, aki semmi rosszat nem tett ellened. Őszintén gratulálok. Értelmes, felnőtt nő vagy.
2019. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
70%

Mivel ok nélkül vagy ilyen a testvéreddel és tisztában is vagy ezzel, ezért “28 éves felnőtt nőként” lehetett volna eszed arra már rég, hogy elmenj pszichológushoz, és kezeltesd a komplexusodat. Ezt mindenféle bántást mellőzve mondom.

Igen, a szüleid cseszték ezt el, de ez nem változtat azon, hogy egy szívtelen, buta nőszemély vagy.

2019. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!