Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem fenyeget, ha nem...

A testvérem fenyeget, ha nem megyek pszichológushoz, elmondja anyunak hogy bántom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bátyám (25 éves) megtudta, hogy vagdostam magam. Magam alatt voltam, és párszor csináltam csak. Az ünnepek alatt itthon volt, és akkor vette észre. Könyörögtem, hogy ne mondja el anyunak, óriási ügyet csinálna belőle és soha nem mosnám le magamról. Azt mondta ha elmegyek pszichológushoz, akkor nem mondja el anyunak. Különben szól neki. De én nem akarok pszichológushoz menni, mit tegyek? Hazudja neki? Ti mit tennétek?


L/17


2019. dec. 31. 12:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
8%
Jelentsed fel, semmi köze a magánéletedhez.
2020. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
86%
a csaj 17 éves kiskorú így bőven van köze a magánéletéhez és szánalmas lenne, hogy a segítő bátyját feljelenti,de a bántalmazó osztálytársat meg nem -.-"
2020. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
62%

Örülj, hogy ilyen a tesód, mert foglalkozik veled, ha már a szüleidbe se bízol meg. A pszichológus nem fog lehülyézni, nem az a munkája. A segítséget fogadd el, látod, mindenki ellened van, a tesód melléd állt, te meg ellököd őt is?

Legalább neki nyílj meg, mondd el, hogy nem akarod a pszichológust, beszélj vele.

Az iskolatársaiddal nem tudsz mit kezdeni, ha ellenük szegülsz te leszel a rossz, ha hagyod magad, te leszel a rossz. Az viszont nem árthat, ha mégis legalább kicsit kiállsz magadért, és ahelyett, hogy bántod magad, elfogadod, hogy ez van, nem kell belehalni.

Tudom, hogy most szr. De jobb lesz. Egyszer ez az osztály is szétszéled, gondolj arra, hogy soha a büdös életbe többet nem árthatnak neked. Nem hiszem, hogy az iskolában mindenki téged utálna. Próbálkozz barátkozni, ismerkedj, terjeszd el, hogy a pletykák rólad mind nagy hülyeség.


Kitartást.

Ja én vagdostam magam, aztán bevettem a gyógyszereket, aztán mégis túléltem, aztán összetörtem anyám szívét.

Hah, jó kis 10 évvel ezelőtti problémák :D

2020. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
71%

Ez a magányos emberek gyűjtőhelye. Az elmaganyosodás tukre. Lelki dolgokban itt nincs olyan válasz, amiert erdemes itt lenni, mert 70%-ban kotekednek. Szerencsed,hogy nem kuldtek el a vagdosassal melegebb égtajra!

Gondolkozz! Normalis viselkedés,az önbántalmazás? Nem! Komoly oka van! Ha nem a csalad, barat, akkor jon a pszlógus, ill. pszáter,......de! csak a tunetet kezelik, ill.pótolják a csaladi lelki tanácsadast...,A megoldás, a saját agyban dől el. Az életeddel való elégedetlenség,.onmagad elleni agresszióban nyilvanul meg. Kérj segítséget. Hidd el,ez nem.az a hely. Akiknek 100% hasznos a válasza,azok lógnak itt a legtobbet. Élő, valós segítség kell!

2020. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
És a bátyád fogja fizetni a pszichológust? Vagy hogy gondolja, hogy fogsz járni hozzá?
2020. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Fejlemények azóta?
2020. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!