Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem fenyeget, ha nem...

A testvérem fenyeget, ha nem megyek pszichológushoz, elmondja anyunak hogy bántom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bátyám (25 éves) megtudta, hogy vagdostam magam. Magam alatt voltam, és párszor csináltam csak. Az ünnepek alatt itthon volt, és akkor vette észre. Könyörögtem, hogy ne mondja el anyunak, óriási ügyet csinálna belőle és soha nem mosnám le magamról. Azt mondta ha elmegyek pszichológushoz, akkor nem mondja el anyunak. Különben szól neki. De én nem akarok pszichológushoz menni, mit tegyek? Hazudja neki? Ti mit tennétek?


L/17


2019. dec. 31. 12:28
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%

"Ilyen testvérrel én végeznék."


Igazad van, nem is tudom hogy jön ő ahhoz, hogy segíteni próbál a hugának, aminek az a legjobb módja, hogy pszichológushoz küldi és biztos akar lenni benne, hogy el is megy. Mit mondanál a testvérről, aki tud a problémáról de meg sem próbál segíteni, a szülőknek sem szól és a helyzet rosszabra fordul?

2019. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
2%
Ez nem segítség, ez egy amúgy is nehéz helyzetben lévő ember zsarolása!
2019. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
Oszt' mé vagdalog magad?
2019. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%
Bebizonyított tény, hogy a vagdosás figyelem felkeltés. Megkaptad a figyelmet, tessék elmenni pszichológushoz. Edd meg amit főztél.
2019. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Mert mindenki bánt az iskolában. Még a barátaim is ellenem fordultak.
2019. dec. 31. 13:36
 16/36 anonim ***** válasza:
85%

És a vagdosás után nem bántanak?


Dehogynem!


Ennyi erővel járhatnál futni, vagy ehetnél napi 1 nyers krumplit, a haszna pont annyi.



Menj másik suliba meg a dilidokihoz, mert nálad baj van!

2019. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
jól teszi
2019. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
81%

És miért bánt mindenki a suliban?

Te tettél/mondtál valamit?

Vagdosás után jobb lett? Ugye, hogy nem?

Testvérednek igaza van! Segítséget kell kérned, mielőtt sokkal nagyobb baj fog történni!

2019. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
45%
A vagdosós korszak a tinik nagy százalékánál megjelenik, és többségében magától el is múlik.
2019. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%
Még magadat is bántod, akkor mások miért ne bántanának, ha egyszer szereted?
2019. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!