Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 18 èv korkülönbség csak nekem...

18 èv korkülönbség csak nekem nem számít normális dolognak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az én testvéreim 25 évvel fiatalabbak nálam.
2020. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Legidősebb nővérem 45, én 20 vagyok. Miután elértem azt a kort hogy tudjak vele érdemi dolgokról beszélni (kb 17) jó lett a kapcsolatunk. Addig semleges volt. Mellesleg ő most szülte a 2.gyerekét úgy hogy az első 18 éves.
2020. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Köztünk 27 év van, sokáig nem ismertünk egymást és erre én voltam az első, akinek elmondta azt, amit még anyánknak se mert elmondani. Ennyire nem számít a korkülönbség testvérek között, az egész csak felfogás kérdése.
2020. jan. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Az én féltestvérem és köztem 27 év van. Ahhoz képest a 18 nem is durva. Nekem gyakorlatilag a saját gyerekem lehetne. Egyáltalán nincs köztünk kapcsolat, és gyanítom később se nagyon lesz.
2020. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Normális, de nem olyan, mintha kevesebb lenne. Nővérem 9 évvel idősebb nálam, semmi közös pont nincs bennünk. Nyilván nem csak a korkülönbség miatt.
2020. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
ssaa nevű felhasználó! Rosszul vagy? 18 év korkülönbség baba és anyja között természetes (szerintem) testvérek között nem. Elmondanád hogy ebben mi az ami magas a szintednek????
2020. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Stampi János válasza:
85%
A szomszédunkban lakott egy nő, aki fiatalon megszülte az első lányát. A lánya is fiatalon szült egy lányt. Mikor az unoka 6-7 éves volt, a nő megint szült egy gyermeket. Így azután az unoka babakocsiban tologatta a nagymamája második gyermekét, vagyis a saját nagynénjét.
2020. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Előző én ezt elhiszem amit leírtál de a kérdés az volt hogy normális dolog-e? Hát,nem normális dolog a a nagynénikét lehet babakocsiban tologatni! :D
2020. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

Üzenem 16.-nak (14:34):

Eléggé durván támadsz, de azért adok választ. A kérdést megváltoztatta valaki. Az első válaszolók bizonyára emlékeznek, hogy a kérdésben szerepelt a "testvérek közt" kifejezés (vagy ehhez hasonló, de a "testvér" határozottan szerepelt!). Ahogyan mostan szerepel a kérdés, tkp. nincs is értelme, mert látszik a válaszokból, hogy más-mást értenek rajta. Van aki a szülő-gyermek, van aki a féltestvérek stb., stb. viszonyát magyarázza meg. Az eredeti kérdés értelme határozottan úgy szólt, hogy normális-e testvérek közt a 18 évnyi korkülönbség. Én erre válaszoltam és tisztelettel adom tudtodra, hogy normális vagyok.

2020. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3-as és egyben 16-os vagyok, bocs, nem szántam durvaságnak csak te beszóltál a 3-as válaszomra holott én pont arra válaszoltam amire te gondolsz.
2020. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!