Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha utálom a húgomat?

Mit tegyek ha utálom a húgomat?

Figyelt kérdés

Egészen kiskora óta utálatos. Teljesen random fogja magát és elkezd ütögetni/karmolászni, ha nem vele foglalkozom, közben azt üvöltözi, hogy az XY (nevem) bánt. Széttépi a könyveimet, pedig már nem kicsi. 8 éves és nem érti, hogy nem szabad. Ha szeretek valami zenét, videót akkor azt szidja, bekapcsol valamit ami hangosabb. Ha egy olyan ember képe van megnyitva a telefonomon akivel szimpatizálok, vagy ilyesmi, akkor elkezdi csapkodni és üvöltözi, hogy hülye, ronda. Régebben játszottam vele a plüss állatainkkal, de mindig az lett a vége, hogy verekednek a plüssök. Én meg utálom az erőszak minden formáját, szóval egy idő után inkább elvonultam olvasni. Néha rájön a nem tudom mi és köpköd. Bántja a macskát, vadítja a kutyát.

Meg az iskolában (verbálisan) bántja az egyik osztálytársát, mert duci, a másikat meg azért, mert neki nincs "pasija". 8-9 évesen szerintem is pont az kell mindenkinek... Szerintem ilyen dolgok miatt bántani valakit szánalmas. Vagy úgy alapvetően bántani valakit. Nem tudja ezzel milyen lelki sebeket tud okozni.

Meg van mégegy dolog. Egy fél éve kezdte el azt, hogy fogdos. Mármint a mellem, meg a fenekem. Ez számomra rendkívül zavaró. A család meg ráhagyja, mert kicsi.


Kívánom neki a legjobbakat, csak ne jöjjön a közelembe.



2020. febr. 9. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Beszlj anyukáddal!
2020. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Kellene járnotok valami csapat sportra.

A sport önfegyelemre tanít!


Vagy mutass neki olyat amit ő nem tud megcsinálni, és mindíg mutass újabb és újabb dolgokat amikre ő képtelen, és elképed vagy meglepődik rajta.


Mond neki, ha normálisan viselkedik akkor megtanítod ezekre.

2020. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Már megint kezded? Nem unod még a kamujaidat?
2020. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Suli után kellene valami közös programot csinálni, játszani vele, nem tudom. Miképpen volt nevelve, azt nem tudom. Rá volt hagyva minden és le volt ültetve a Tv elé vagy oda volt nyomva a táblagép/teló: "jóvan nézzzed addig is csendben vagy"?
2020. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Kár normálisan válaszolni. Ez ugyanaz a perverz mint aki ma már egyszer idősebbnek írta a húgát, de ott is az volta lényeg hogy markolássza a seggét a húga, meg majdnem lesmárolta... Az előzőt törölték, most megint ki akarja élni a beteg fantáziáját.
2020. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Én felnőtt vagyok már,de ha velem csinálta volna ezeket,megtéptem volna.A szüleid dolga lenne ezzel foglalkozni,valami segítséget keresni,de legalabbis jól megnevelni.Habár a gonoszságot nem lehet kiölni senkiből.
2020. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kamu, ez egy beteg állat....
2020. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz, most írtam ki először a kérdést és ez valós. És ööömmm nem, nem próbált meg lesmárolni. Szerencsére. Jesszus.

Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat.

2020. febr. 9. 15:14
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Én is láttam gyereket hasonlóan viselkedni: ez lehet egyfajta kétségbeesett figyelemfelhívási kísérlet, ha azt érzi, hogy nem törődnek vele, nem kap figyelmet, nem foglalkoznak vele, vagy a ráhagyó nevelésnek is lehet következménye.

Gyerekpszichológus sokat tudna segíteni, ilyen korban a gyerekrajzok nagyon kifejezőek tudnak lenni és beszélgetéssel is sokat meg lehet tudni.

2020. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom,hogy volt nevelve,de tippelnék rá,hogy sehogy.


Tudom,hogy utálod,neg minden,de foglalkozz vele. Csinálj vele programokat,beszélgess vele,tanuljál vele stb.


Szerintem anyádék nem nagyon foglalkoztak vele...

Hány éves vagy?

2020. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!