Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha utálom a húgomat?

Mit tegyek ha utálom a húgomat?

Figyelt kérdés

Egészen kiskora óta utálatos. Teljesen random fogja magát és elkezd ütögetni/karmolászni, ha nem vele foglalkozom, közben azt üvöltözi, hogy az XY (nevem) bánt. Széttépi a könyveimet, pedig már nem kicsi. 8 éves és nem érti, hogy nem szabad. Ha szeretek valami zenét, videót akkor azt szidja, bekapcsol valamit ami hangosabb. Ha egy olyan ember képe van megnyitva a telefonomon akivel szimpatizálok, vagy ilyesmi, akkor elkezdi csapkodni és üvöltözi, hogy hülye, ronda. Régebben játszottam vele a plüss állatainkkal, de mindig az lett a vége, hogy verekednek a plüssök. Én meg utálom az erőszak minden formáját, szóval egy idő után inkább elvonultam olvasni. Néha rájön a nem tudom mi és köpköd. Bántja a macskát, vadítja a kutyát.

Meg az iskolában (verbálisan) bántja az egyik osztálytársát, mert duci, a másikat meg azért, mert neki nincs "pasija". 8-9 évesen szerintem is pont az kell mindenkinek... Szerintem ilyen dolgok miatt bántani valakit szánalmas. Vagy úgy alapvetően bántani valakit. Nem tudja ezzel milyen lelki sebeket tud okozni.

Meg van mégegy dolog. Egy fél éve kezdte el azt, hogy fogdos. Mármint a mellem, meg a fenekem. Ez számomra rendkívül zavaró. A család meg ráhagyja, mert kicsi.


Kívánom neki a legjobbakat, csak ne jöjjön a közelembe.



2020. febr. 9. 14:24
1 2
 11/12 dellfil ***** válasza:
25%

Hugicád a tipikus pszichopata gyerekekre jellemző vonásokat mutatja.

Te, csak nem néztél utána ennek, és most ráfogod az "utálatos" hugira?

Na figyelj. Beírom a "gugliba" - pszichopata gyermek" - és voilá:


[link]


[link]


[link]


Stb. stb, stb...


dellfil

2020. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

# 11


Csak azt elfelejted, hogy ez is a személyiségfejlődés egy lépcsőfoka. Azokból lesz valódi pszchihopata, akik megragadnak ezen a szinten.

2020. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!