Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom, és rühelem húgomat,...

Utálom, és rühelem húgomat, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Mindene megvan és egyfolytában a családomon lóg. Pár éve meg

megkuffantotta magát valakivel aminek az eredménye meg egy gyerek lett. Most meg az van, hogy szinte mindig szüleimnél van a kölyke. Mivel ő neki dolgoznia kell , hol az a fősulira járnia... És ráadásul még rajtuk élősködik. Mindig panaszkodik hogy erre vagy arra nincs pénze pedig többet keres mint bármelyikünk a családban. Én meg hiába mondok bármit szüleimnek mintha meg sem hallanák. Pedig látom , hogy ennyi évesen nekik se ez volt az álmuk hogy a másik elcseszett gyerekére vigyázzanak. Én meg már idegileg belevagyok betegedve amit az én kis abnormális húgom csinál... Letagadnám legszívesebben. Családi ebédekre el sem járok. Egyszerűen nem akarom látni se őt se a gyerekét.


Senki nem tudott eddig nekem valami normális tanácsot adni.

Párom is csak annyit mond , hogy ha szüleim nem tesznek semmit meg hagyják magukat vezetni akkor én minek akarok tönkre menni ez miatt.


2017. febr. 16. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Körülötted mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2017. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Gyakori, hogy a linkebb tesót jobban támogatják. A szülők nem igazságosak, hanem azt akarják, hogy minden csemetéjük túléljen és boldoguljon, valószínűleg azt látják, hogy neked megy egyedül is. Ez rossz érzés lehet neked. Csak akkor fog változni, ha te szorulsz rá jobban a segítségre, pl ikreid születnek, munkanélküli vagy beteg leszel. Szerintem ne erre vágyj.
2017. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Biztos engem is zavarna nagyon, de akármi is legyen, egy család vagytok és össze kell tartanotok. Bármikor és bárkivel történhet valami baj, utána meg már késő helyrehozni a dolgokat... tapasztalatból mondom.

A gyereket meg végképp ne utáld, mert ő nem tehet arról, hogy felelőtlen a húgod, ő is csak egy áldozat, nem érdemli meg a megvetésed.

2017. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 longlife ***** válasza:
93%
Fogadd el a párod véleményét és élj úgy.Éld éljetek a saját életeteket.
2017. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy más elcseszett cserekére vigyáznak? Az unokájuk!!! Nem egy elcseszett gyerek.

Szerintem senkinek semmi baja ezzel a helyzettel. A tesód nem bulizni, pasizni jár, és lepasszolja a gyerekét, hanem dolgozni és iskolában. Ami szerintem nagyon is jó, hogy igyekszik még tanulni.

Szerintem már sokan adtak neked tanácsot, csak nem akarod elfogadni, mert te balhézni akarsz. Fogadd el, hogy semmi rosszat nem tett a tesód. Ha nem tudod szeretni, akkor legalább ne gyűlölködj.

2017. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem te sokkal ellenszenvesebb vagy, mint a húgod. Egy megkeseredett, mindenlében kanál, irigy tahó. Ilyen szavakat használsz, hogy kölyke, elcseszett gyerek egy kicsire, aki semmiről nem tehet. A húgod pedig nem bulizni jár, hanem dolgozni és főiskolára. Bármibe lefogadom, hogy neked nem jött össze. A pénzét is ezért irigyled gondolom.
2017. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ebből a leírásból csak az jön le, hogy te vagy a köcsög, vagy rosszul fogalmaztad meg, vagy a te készülékedben van a hiba.
2017. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmit hagyd szépen békén a húgodat és törődj a saját magad életével.A leírásodból pedig az irigység jön le nekem.
2017. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
De lelehet írni az ilyen emberenek mint neked 500x is hogy csak irigy vagy rá akkor is csak te vagy a szent a húgod meg szerinted csak egy elkényeztetetett liba.
2017. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Az elsőn nagyot nevettem miért kellet lepontozni igaza van. Amugy szerintem csak irigy vagy a hugodra mert vele foglalkoznak a szülei vagy esetleg h gyereke is van már. Ha nem laksz velük nemtudom minek kell ilyenekkel foglalkozni. Én se vagyok jóba tesoimmql kifejezetten utáljuk egymást de ettől egyikőnk se lelkibeteg örülök neki hogy két idiotaval kevesebb ember van az életembe. Tegyél így teis. Zárd ki az életedből teljesen. Meg úgy ahogy rengeteg ember aki nincs joba a testverevel.
2017. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!