Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a húgomat! Mit csináljak?

Utálom a húgomat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy kapott egy új mobilt én meg nem hanem erről:

Anyám világosan jobban szereti őt ő meg visszaél vele egyébként: üt, vág, karmol, harap és természetesen mindig én vagyok a hibás, egész nap az ÉN gépemen lóg anya pedig ÖRÜL neki egyébként én vettem a gépet.Lopja a holmijaimat és ha vissza akarom kérni tőle akkor azzal jön hogy mivel az ő polcán van (egy szobában vagyunk) az övé anyának nem szólok mert az ő pártját fogná úgy is. Ha kérek valamit anya azzal jön hogy milyen önző vagyok de a hugomnak tegnap vett egy új tabletet.

Ha ez még kevés itt az egész történet:

2 évesen kaptam meg életem rémálmát: őt.

Első iskola napomon már tele voltam sebhelyekkel.

A dolgok odáig fajultak hogy egy átlagos napom így telik el: reggel felkelek 6 kor (ugye suli van) anyám rögtön ordibál hogy felébresztem Zsófit (így hívják) közben neki is iskola van. Én önálló vagyok reggel, sokat foglalkozok magammal de fél 7-re (max) kész vagyok. A húgom igénytelen és a személyes higéniával sem foglalkozik de mégis min negyed 8-ra van kész anyám mégis ezt mondja:

Nekem:-Lányom! Miért nem tudsz olyan gyorsan kész lenni mint a húgod?! És hogy nézel ki? Mint akit a kutya szájából húztak ki!

Neki:-Édesem hogy te milyen gyorsan kész lettél és milyen szép vagy!

Egy suliba járunk és ő mindig ha épp ott van (sokat szimulál) mindig megaláz az osztálya előtt és egyébként az utcán is.

Én kitűnő tanuló vagyok a húgom alig áll hármasra de anyu szemében ő az okos a jó az érdekes ezt az is bizonyítja hogy ha elakarok neki mesélni ő akkor is vele van elfoglalva.

Délután 3 dolgot szoktunk csinálni:

Veszekedni amiben mindig én vesztek, tévézni (azt nézzük amit ő akar) és játszani a macskánkkal na én legtöbbször nem játszok ugyanis amikor a kis hülye meglátja hogy én csak rá nézek a cicára rögtön ilyeneket mondd anyunak:

-A Zsuzsi (így hívnak) kínozza a macskát!

És ezzel meg is nyerte a csatát.


Mind ketten focizunk én hobbiból bejárok ő csak azért jár be néha hogy menő legyen. Anyám szemében tényleg az mert különleges hogy lány létére focizik de nekem mégis ilyeneket mondd:

-Miért focizol az fiús sport.


Este engem 9 kor lefeküdni küldenek de az a gyanúm van hogy a húgom felkel és 11 ig fenn marad filmeket nézni.


Segitsetek letzsi nem bírom tovább!!


Új: én 11 ő 9 éves.



2016. szept. 8. 17:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Anyád gyűlöl téged. Szar, de az van. :(
2016. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem h lefeküdni küldenek este 9-kor? Reggel meg rádszólnak hogy csendben legyél ha felkelsz?
2016. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Igen:-(
2016. szept. 8. 17:46
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Elmondom mit csinálj:

Behívod a húgodat egy sötét sarokba, és ahogy a csövön kifér összevered.

Vigyázz, hogy ne maradjon nyoma.

Utána közlöd vele, hogy ha árulkodni merészel, akkor jön a következő adag.

A cuccokat, amiket ellop tőled, kérdés nélkül visszaveszed.

Az iskolában az osztálya előtt hangosan odaszólsz neki, hogy Zsófi, de büdös vagy már megint, mikor akarsz végre megfürdeni?

Ne hagyd magad!

2016. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%
11 évesen gépet vettél, ja, persze, mesélj még.
2016. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

A nővéremtől kaptam a pénzt aki azért adott mert ő is átélte ezt ugyan úgy a hugommal


Ő 23 éves.

2016. szept. 8. 17:57
 7/45 anonim ***** válasza:
15%

Semmi különös nincs ebben a kissebb gyereket mindíg mindenhol jobban védik, mindíg ő a kis kedvenc, de te meg sose felejtsd el, hogy neked több eszed van és te leszel előbb nagykorú!


Nyugi egy idő után majd nem megvédik tőled, hanem rád fogják bízni!


Ne legyél féltékeny a hugodra, mert nem érdemes.


Senkinek se jó, neked meg sosem lesz igazad, a szüleitek mindkettőtöket szeretnek, de ha nem a hugodat védik meg mivel ő a legkisebb így ki védje meg, lelkisérült lesz érted? A szüleid ezt nem akarják, ezért védik!

2016. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad!

Először is beszélj anyáddal! Ha nem hagy szóhoz jutni akkor jöjj ezzel a dumával: "Ha szeretsz akkor kérlek hallgass meg!" - Vagy kérdezd meg tőle, hogy egyáltalán szeret-e téged. Ezek után tuti, hogy zavarba kell jönnie vagy ha nem akkor tuti kiborul.

Tudod a hugoddal való konfliktus még megoldható. Kiszemeled a gyenge pontjait és azokat a részeket próbálod meg támadni. El kell érjed nála, hogy a szívébe tiporj. Mutasd meg neki, hogy milyen érzés másoknak fájdalmat okozni! Ezek után próbáld megvígasztalni. Ezt azért kell, hogy még szarabbul érezze magát. Míg ő folyamatosan megkeserítette az életedet, te addig képes vagy megbocsájtani (az már a te dolgod, hogy az iránta való jóságod őszinte vagy sem). Miután hatással vagy rá, eldöntheted, hogy mit akarsz vele csinálni. Magad oldalára állítani vagy anyátok ellen hangolni.

Egyebkent ezt a problémát apátok hogyan kezeli?

2016. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Anyám megcsalta és ő elköltözött
2016. szept. 8. 18:14
 10/45 A kérdező kommentje:
Mármint apám
2016. szept. 8. 18:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!