Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ebben a...

Ti mit szólnátok ebben a helyzetben? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Először is a meztelen fiamról, aki éppen fürdött tik-tok videót csinált a testvérem. Ekkor mondtam neki hogy ilyen többet ne forduljon elő, én nem teszek fel a saját gyerekemről ilyen képet/videót! Másodszor pedig megtaláltam a többi 2-3 facebook profilját,amin én le vagyok tiltva neki, de az én gyerekemről tesz fel fotókat folyton olyan szöveggel hogy: életem értelme, kicsi kincsem, mióta megvagy te vagy a boldogságom stb...

Valaki írta kommentben neki,hogy hasonlít rád, ő pedig kedvelte a hozzászólását. Én reagálom túl? Mindenképpen beszélek vele erről, mert nálam kiverte a biztosítékot!!!


2020. febr. 17. 11:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

1 éves múlt?

Amikor azt írtad, hogy "fiamról, aki éppen fürdött", hát nem pont egy kisbabára gondoltam.

Akkor nem olyan éles a dolog, mint ahogyan előzőleg gondoltam (és ami alapján előző válaszomat írtam). Na, ezért lett volna jó az elején leírni pl. a gyerek életkorát.


Akkor elég, ha annyit mondasz neki, hogy meztelen képet, videót ne tegyen fel internetre. És magyarázd el neki, hogy nem akarod, hogy valahol egy perverz alak a te kisbabád testét nézegetve elégítse ki magát.

2020. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!