Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám kitagadott, mert...

A bátyám kitagadott, mert elfogadom a melegeket. Hogy lehet valaki ennyire szűklátókörű?

Figyelt kérdés

Nem beszél velem és megszakította velem az összes kapcsolatot, mert én támogatom a melegeket, ő pedig ellenzi. Azt mondta, hogy ilyen embert nem képes elviselni, neki van egy ideológiája, abból nem enged.

Hozzátenném, én nem vagyok meleg, hetero vagyok. Mindenkinek a személyes döntése, hogy kit/mit támogat, jómagam soha nem veszekedtem vele amiatt, mert ő így vélekedik. Az viszont rendkívül fájó érzés, hogy emiatt eldobja a saját testvérét, undorítónak tartom ezt a viselkedést.


2020. márc. 22. 01:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, inkább örülj neki, hogy megszabadultál ettől a beteg phasztól, annyival kevesebbet mérgezi az életedet. Azért mondom, mert ő már az a kategória, akihez a pszichológus már olyan, mint pofon a szarnak, ide pszichiáter kell. Az ilyen ember meg akarva akaratlanul terhére van az összes közösségnek, ahol megfordul.
2020. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
72%
Tesód nem 100%-osan gondolta végig ezt. Azért, mert te elfogadó vagy valakikkel szemben, őneki még nem lenne kötelező téged kitagadnia, nyugodtan gondolhatja máshogy is, csak ne győzködjétek egymást a saját álláspontotokkal. Egyébként egy ilyen emberért aki kitagadott téged, nem kár.
2020. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
24%
mit kell a melegeken elfogadni? el vannak már rég fogadva sőőt már nem divatosak, a netflixen és mindenütt a transzszexualitás a divat.
2020. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
59%

Haggyad' a 'csába. Nem tudsz vele mit kezdeni...

Anyám tökugyanilyen volt. Nagyon haragudott rám, mert volt (azaz van) egy jó barátom (no nem "olyan" értelemben), de ő meleg.

És emiatt nem hajlandó velem beszélni, mert én a sráccal tartom a kapcsolatot. És nem érdekel a "felejtsd már el, mert a Zoli b*zi" beszólás.

Igen, az. És? Jól szórakozunk. Van barátnőm, a Zoli is velünk jár szórakozni, és eszében se jár "lecsapni a barátnőm kezéről".

És igen, nekem is fáj, hogy a "családom" ilyen furcsán van beállítva.

2020. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!