Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tanácsot szeretnék bátyámmal...

Tanácsot szeretnék bátyámmal veszekedtünk odáig fajult, hogy elején csak ellököt de utána arcon is ütött ököllel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleve nem egy idillikus család a miénk apámnegy agresszív állat volt szerencsére hamar el által de ez rányomta a bélyegét az életünkre. Anyám feszült 2 gyerekkel egyedül sose beszéltünk meg semmit,de felnevelt minket. Bátyámban mindig is apámat látta és nekem is van rossz élményem Vele régen nem ütött meg de mégis megrémített és ez neki rossz volt de nem tehetek róla ha félek tőle. Eleve nem vagyok kiegyensúlyozott sokat beszéltünk de mindig csak veszekedés lett a vége. 22/L vagyok Egyetemre szeretnék bejutni ezért is vagyok otthon. Testvérem 24 azért van még itthon mert hogy nem akar minket magára hagyni, anyával is veszekedtünk sokat de most kezd rendbe jönni. Na most este elpattant valami a testvéremmel beszekdtünk és akkor ütött arcon is Ha azt mondom Neki hogy nem normális vagy most igazam lesz ilyen ha félnem Kell tőle. Anyának nem Akarok szólni nagymamámnak vásárol be de nem bírom ha mégegyszer megüt a bátyám. Azt mkdnta 1 hónap és megy de megüt ha arra utalok hogy agresszív vagy hogy bolond.
2020. ápr. 9. 00:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Viszlát, sokadik öngyivel fenyegetőző energiavámpír!
2020. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Családi konfliktus nélkül nem fog menni, hogy megoldást találj. Első lépésként orvosi látleletre lesz szükség, az orvos hivatalból megindíthat egy eljárást, de ebbe bele kell egyezned. Utána kérhetsz távoltartási végzést a testvéred ellen.

Azt hiszem, jobb lenne először mégis édesanyáddal beszélni.

A felvételihez pedig sok sikert és kitartást kívánok! Ahhoz, hogy agrármérnök legyél, nem feltétlenül kell a saját lakóhelyeden maradnod, máshol is adódhat lehetőség.

2020. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Talan egy kicsit osszevissza volt amit írtál de en megértettem🤷‍♀️ Szerintem szólj anyukádnak vagy beszéld meg tesoddal a dolgot. Valószínűleg az lehet amit az egyik válaszoló már mondott, hogy a bátyád ezt a nevelési módot látta apukadtol és ugy érzi akár tudat alatt is hogy ez az egyetlen megoldás. Emellett az is lehetséges, hogy csak elszakadt nála a cérna es nem bírta tovább fékezni magát, ez sok mindenkivel megesik. Ha legközelebb is megüt akkor viszont mindenképp beszélj valakivel. És sok sikert az egyetemhez, ne add fel soha érd el az álmaidat es küzdj meg értük! Hagyd hátra azt aki visszahúz és hidd el bármire képes leszel!!
2020. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a bátyáddal megbeszélni a dolgokat. Biztos vagyok benne, hogy egy próbát megér. Az álmaidról pedig ne mondj le ilyen könnyen. Itt írogatnak neked névtelen bohócok, és már fel is adnád amiért eddig küzdöttél? Tanulj, menj tovább ne hagyd, hogy a testvéred vagy bárkinek a tettei, beszólásai, rossz szándékú irogatásai téged bármilyen szempontból az álmaid felhagyására sarkaljon. Sok sikert kívánok neked a továbbiakban, remélem hogy a bátyáddal sikerül ezt megbeszélned.
2020. ápr. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!