Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom kis állatának lett...

A húgom kis állatának lett valami baja, ma visszük állatorvoshoz, de a húgom egyfolytában sír. Hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó az ilyenekben, de nagyon sajnálom :( 12 éves a húgom

2020. ápr. 28. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Éjfél elmúlt. A húgod mindjárt elalszik nyugalom.
2020. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Remélem, nincs semmi baj az állatkájának, vagy ha van is, hamar meggyógyul.


Lehet, hogy kinevetsz, nem baj. (Sok ember felnőttként, vagy kamaszként ma elutasítja és kineveti a meséket, mert nem ismeri azok mély, gyógyító erejét.) Mondok egy jó tippet: kezed úgy, mint egy nagyon kicsi, beteg gyereket. Ha lefeküdt aludni, úlj az ágya szélére és mesélj neki egy mesét, könyvből. Klasszikust: Grimmet (Andersent ne, mert azok között sok a szomorú.) vagy magyar népmeséket.


Nekem, amikor felnőttként volt nagy bajom, a házastársam tette ugyanezt. Lehet röhögni, de én akkor tanultam meg, hogy mit jelent a jó mese gyógyító ereje.

2020. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Remélem, kiderült, hogy mi a baj és semmi komoly.

Szerintem általában az válik be, ha semmi különöset nem csinálsz, egyszerűen átöleled és elmondod, hogy mindent megtesztek, hogy a ki állatka rendbe jöjjön. A lényeg, hogy érezze, hogy ott vagy mellette.

2020. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!