Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Más is van így hogy a testvére...

Más is van így hogy a testvérei egyáltalán nem keresik?

Figyelt kérdés
Csak én keresem őket, én vagyok a legidősebb.
2020. máj. 13. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Van. Nem lenyeges! ;-)
2020. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Csk már én is szarok rá :D
2020. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Majd mikor örökölni kell, hazaeszi a fene...
2020. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Apánk már elhunyt 50 évesen agyvérzésben. Ott rengeteg adósságot rendeztem és elintéztem hogy legyen nekik is annyi amiből fedél lesz a fejük felett.
2020. máj. 13. 14:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig voltam jó nekik,amig a lelki szemetesládájuk voltam.Most már én is bekeményitettem.Megfordult a kocka,most már õk keresnek, de csak akkor amikor én szeretném.
2020. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
8 éve találkoztam utoljára a tesómmal, 22/f
2020. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem van úgy, hogy a testvére átnéz rajta. A férjem nem bántotta meg, vagyis reális oka nem volt a sértődésre. De a testvére önző és csak magára gondol és nem birta elviselni, hogy egyszer az életben nem az ő partját fogta a férjem. Ennyi elég volt, hogy azt mondja neki: ne is beszéljenek.

Eddig sem beszéltek mondjuk, csak hébe-hóba és totál semleges dolgokról ami éppen sógornőt érdekelte. De azt is csak azért kérdezte meg. Olyan, hogy hogy van, sosem hangzott el az évek alatt. Ő csak biológiailag testvére, sosem törődött senkivel a huga.

2020. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Én mondjuk ennek örülök is. Egyedül élek, nem kell őket vendégül látnom (ebből korábban volt probléma, hugica a kanjával "itt felejtette" magát nálam 3 hónapra, és nagyon durva erőszakkal sikerült őket kitenni), nem kell hozzájuk vendégségbe mennem, és jópofizni.

Nekik sose volt jó az az időpont a "naccsaládi összeröffenésre", ami nekem, és viszont. Ugyanis tudják, hogy hét végén is dolgozom. Így egy hónapra előre kell mindent megbeszélni -úgy tudok szabadnapkérelmet leadni. Falra hányt borsó volt az egész. Nem értették meg. Csak azon sértődtek meg, amikor az ilyen-olyan összejövetelekre (persze hogy akkor dolgoztam) a "nem veszek részt!" üzenetet küldtem.

Azóta egyik se keres. Mi több, nem nyitja rám az ajtót. És ez jó. Ebből is volt balhé. :D Mert nem szól meg egyikük se (kettő is van), hogy éppen kivel találnak az ágyban (!!!) A fent említett hugica ugyanis az ominózus elzavarásos eset előtt fel volt háborodva (ja, 48 vagyok), hogy egy szombat reggel egy "20 éves kis ribével" -mondta ő- talált az ágyban. A saját ágyamban.

Mondjuk, nem jól látta. Nem 20 volt, 19. Na ez után az eset után hívtam a barátaimat, és lettek kihajítva a lakásból. Ja és ezt terjesztette az egész családban. Hogy 20 éves kis ribikkel b...ok. És? Nem vagyok házas. :D

Akkor milyen arca lett volna, ha épp egy "indokolatlanul aktuális" hasonló korú pasikával talál ágyban? :)

Szóval, nem zargatnak. Nyugalom van.

2020. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van, de igazából csak azért, mert mindenkinek megvan a saját élete, családja és munkája. Másra meg nem nagyon van idő.
2020. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem 3 testvérem van 2 bátyám, 1 nővérem, én vagyok a legkisebb.Nem keresnek ezért én sem őket, de nekem így jó.
2020. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!