Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak én tapasztalom ezt, vagy...

Csak én tapasztalom ezt, vagy a világ változott ennyit? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 8 éves húgom. Tavaly már ugy jött haza a suliból, hogy olyanokat kérdezgetett, hogy mi az a szex, meg a dugni, b@szni, stb. Meg olyanokat mesélt, hogy a (fiú) osztálytársai megdugták a fát. Meg az XY és a ZZs dugtak szünetben. (Mondjuk ez alatt nem tudom pomtosan mit ért, mert gondolom nem azt, amit jelent.)

Közben mikor én voltam 8 éves (8 éve), akkor én ezeket a szavakat nem hallottam és pláne nem használtam. Mi az osztálytársaimmal normális dolgokat csináltunk. Tündéreset meg hercegnőset játszottam, kesőbb meg űrhajósa, néha lovasat.

Ő meg csókolózgat az osztálytársaival szünetben. (Jó, oké tudom, a szájrapuszi (mert gondolom arról van szó) az nem nagy dolog, de akkor is.)


Meg csúnyán beszél, csúfolja az egyik osztálytársát, mert duci, aztán meg van lepődve, hogy őt is csúfolják, mert szemüveges.



Mondjuk a mostohanővérem meg egy 150 ezres telefonért hisztizett, és szóba se áll az apjával azóta, mert csak 30-40 ezres telefont kaphat. Az meg nem kell neki.


Velem van a baj? Mert szerintem egy másodikosnak nem kell ilyen szavakat tudnia. (Amit az osztálytársai csinálnak arról ne is beszéljünk...).



2020. máj. 14. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

"Mondjuk a mostohanővérem meg egy 150 ezres telefonért hisztizett, és szóba se áll az apjával azóta, mert csak 30-40 ezres telefont kaphat. Az meg nem kell neki."


Ez nevelésből fakadó hiba.


Egyébként igen, nagyon megváltozott a világ.

2020. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális, hiába fejlődik a világ újabb és újabb kifejezéseket használnak az emberek, egy másodikosnak nem kéne ismernie, használnia ezeket a szavakat. Én is általánosba járok, de az egyik osztálytársam öccse másodikos vagy harmadikos és azért csúfolják elég trágár szavakkal, mert Adidas pólója van. Én meg ez a könyörgöm nem mindegy hogy lyukas-e a pólója vagy piros színű vagy esetleg kék?! Mi amikor még kisebbek voltunk sellőset, lovasat, állatosat, családosat játszottunk és én imádtam ezeket játékokat.(A családos is abból állt hogy van egy apuka, egy anyuka, gyerekek és valaki háziállat volt. Nem abból hogy az anyuka meg az apuka az mit csinált este, hogy lettek a gyerekek...stb.)
2020. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#9 16 éves vagyok. Mostohanővérem meg egyébként 18.
2020. máj. 14. 14:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Telefon téren, játékok terén (a mostani 8 évesek már inkább pötyögnek telefont, mintsem kint szaladgálnának) változott. Szex terén nem változott, az mindig is volt, van és lesz. Én azt hiszem 6 éves voltam, mikor a kukimat először egy lány puncijához érintettem az oviban. Na jó, max annyi, hogy manapság már könnyebb találni valakit a Tinder, Badoo meg hasonló applikációk segítségével. Régebb még volt udvarlás, kezdeményezés a férfi részéről, ma már ez egészen másképp működik.
2020. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!