Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnának a fél testvéreim...

Mit szólnának a fél testvéreim ha szeretném megismerni? Te örülnél?

Figyelt kérdés

Van két 40 és 41 éves lány testvérem, az édesapám elvált az anyukájuktól majd édesanyám lett a felesége, 9, 10 évesek lehettek kb. Azután az édesanyjuk meghalt, anyám pedig szégyen de nem akarta őket nevelni.

Én 27 éves vagyok, nagyon rég ismerősök vagyunk facebookon valószínűleg tudják hogy én vagyok a fél testvérük.

Viszont sem ők sem én nem kezdeményeztem. Nekem van egy bátyjám is aki a fél testvérem vele nőttem fel, viszont sokat gondolok a lányokra is. Szivesen megismerném őket de fogalmam sincs ők hogyan gondolhatják, valószínűleg ők nem hiszen azért ők korukból adódóan bölcsebbek is (lehetnének) és soha sem jelentkeztek.

Ti mit tennétek? Hagynátok vagy keresnétek?

Mit írnátok nekik, illetve fordított esetben ti mit szólnátok?



2020. máj. 18. 20:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem hogy nem :(
2020. jún. 3. 13:26
 12/12 anonim ***** válasza:
De miért?
2020. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!