Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gonosz ember vagyok, mert nem...

Gonosz ember vagyok, mert nem tudom megbocsátani a testvéremnek az alábbi dolgokat és nem tartom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

1. A konyhában halat pucolt, én kimentem vizet inni. Agresszív lett mert úgy érezte, hogy én akadályozom őt. Megindult felém a késsel, én berohantam a szobába, ő utánamhajította a kést ami a szekrényben állt meg, egy elég nagy darabot kihasított belőle. (23 éves volt ekkor)


2. Félhosszú hajam volt, randira készülődtem. Az ágyon ültem, ő odalépett hozzám és levágott egy tincset a hajamból. (26 éves volt ekkor)


3. Valami miatt dühöngött, én pedig behúztam a harmónikahajtót, hogy ne zavarjon tovább. Ő ököllel beütötte, szétört az egész, az egyik panel bedőlt a szoba közepére, az ajtó használhatatlanná vált. (28 éves volt ekkor)


Jópár hasonló történt még...Visszatérő motívum a viselkedésében a bántalmazás és a szándékos károkozás.


Azért írtam kort is, hogy lássátok, nem gyerekkori csínytevésekről van szó.



2020. máj. 30. 09:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyád volt orvosnál? Gondolom nem, az ilyenek emberek környezetében élők mennek inkább orvoshoz, előbb-utóbb.
2020. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem volt. Én mondtam neki hogy menjünk el pszichológushoz együtt, hogy megbeszéljük miért nem jó az ahogy velem bánik, nevetett és gúnyolódott csak.
2020. máj. 30. 19:56
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát persze, tőlük ne várj egy csepp empátiát sem, ismerem az ilyen embereket. Csak sajna a düh téged emészt gondolom, ami csak neked árt és nem nekik. Inkább menj el te orvoshoz, hogy valahogy elfelejtsd őket.
2020. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Vagyis nemtudom érzel e dühöt a sérelmeid miatt, csak magamból indultam ki. De ha azt kérdezed, még Te vagy e a gonosz, akkor nemhiszem. Szerintem akik sokáig voltak abnormális környezetben, egy idő után az lesz számukra a természetes.
2020. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Igen, mivel ebben nőttem fel, sokáig szinte fel sem tűnt, hogy nagyon nem normális az hogy valaki csapkod, ordibál, dühöng.


Nem érzek dühöt, inkább szomorúságot, hiányt éreztem, de most már azt sem. Ha a sors úgy is hozta, hogy nem egy szerető, békés, támogató családban nőttem fel, akkor is képes vagyok egy ilyen környezetet megteremteni a jövőben, a majdani feleségemnek és gyerekemnek. Ez segít túllendülni a holtpontokon.

2020. máj. 31. 07:00
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod most ezt arra gondolok, sajnos mindig az szenved akinek nem kellene. Jó lelkű embernek tűnsz.
2020. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
De anyád nem látogatod, gondolom?
2020. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem. Ezt a kérdést is én írtam ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Eléggé bemutatja, hogy milyen ember.

2020. máj. 31. 08:09
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nőben nem láttam még ekkora állatot. Sztem pszichopata. Téged vert?
2020. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Igen, engem is, de konkrétan akin a fakanalat eltörte, az a testvérem volt. Részben gondolom ezért is lett belőle agresszív felnőtt, de egy idő után lett volna lehetősége mérlegelni és dönteni arról hogyan reagál egy-egy helyzetre.
2020. máj. 31. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!