Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gonosz ember vagyok, mert nem...

Gonosz ember vagyok, mert nem tudom megbocsátani a testvéremnek az alábbi dolgokat és nem tartom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

1. A konyhában halat pucolt, én kimentem vizet inni. Agresszív lett mert úgy érezte, hogy én akadályozom őt. Megindult felém a késsel, én berohantam a szobába, ő utánamhajította a kést ami a szekrényben állt meg, egy elég nagy darabot kihasított belőle. (23 éves volt ekkor)


2. Félhosszú hajam volt, randira készülődtem. Az ágyon ültem, ő odalépett hozzám és levágott egy tincset a hajamból. (26 éves volt ekkor)


3. Valami miatt dühöngött, én pedig behúztam a harmónikahajtót, hogy ne zavarjon tovább. Ő ököllel beütötte, szétört az egész, az egyik panel bedőlt a szoba közepére, az ajtó használhatatlanná vált. (28 éves volt ekkor)


Jópár hasonló történt még...Visszatérő motívum a viselkedésében a bántalmazás és a szándékos károkozás.


Azért írtam kort is, hogy lássátok, nem gyerekkori csínytevésekről van szó.



2020. máj. 30. 09:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gonosz, ö a gonosz.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Engem is késsel fenyegette a bátyám, le nyomott a földre, és azt mondta most leszurkál. Egy házban laktunk (közös örökség) nő akivel együtt volt megunta a hülyeséget, és elment. Kitalálta, hogy nem engedi elvinni a nő dolgait, ezért ha rendőrrel jön, mondjam azt, hogy a mi dolgaink. Mondtam neki, hogy nem fogom, összevesztünk aztán nekem eset. Ö is széttördelte az ajtókat, egy ép ajtó nem volt a házban, fenyegetett nem egyszer, meglopott. Egy drogos, munkakerülő szemétláda, én biztos nem bocsátok meg neki. Végre lett jobb munkahelyem, tudtam félre rakni önerőre, de aztán elkellet menekülnöm albérletbe, de így se vagyok nyugodt, mert nem fizeti a számlákat, és a végén elfogják árverezni a házat.

2020. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pszichopata. Anyukád sem látta rajta hogy beteg? Barátnőivel hogy bánik?
2020. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

A testvéremnek 17 évesen volt 2-3 hónapig barátnője, azóta eltelt majdnem 20 év és semmi.


Anya hasonló durva dolgokat művelt.

2020. máj. 30. 19:13
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
:O jobb is, ha nincs barátnője, láttam mit tesznek az ilyenek a barátnőikkel. Igen, sajnos, gondoltam hogy volt a családban hasonló jellemű ember. Anyukáddal jóban vagy?
2020. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem. Nagyon sokszor még ő adta a testvérem alá a lovat, ill. ketten együtt csinálták a dolgokat.
2020. máj. 30. 19:25
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!!!! Még betegebb mint az én anyám! Fiú vagy, vagy lány? És apukád? Velük laksz?
2020. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám ezt elviselni,pszichopata apával és skizofrén anyával nőttem fel. Menekültem otthonról.
2020. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
33 éves férfi vagyok, 5 éve költöztem el. Apukám meghalt amikor 10 éves voltam.
2020. máj. 30. 19:35
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Anyukád csak testvéred szerette? Ha gondolod nyugodtan írhatsz privátban, ha szeretnél beszélgetni. Én megértelek, és ismerem a helyzeted.
2020. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
A testvéremet sem szereti, gyakran cirkuszoltak együtt is. Viszont annyi, hogy eléggé dependens személyiség lett a testvérem, egyedül kevés dolgot tud elintézni, így rá van utalva anyára, ő soha nem fogja megszakítani vele a kapcsolatot.
2020. máj. 30. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!