Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális hogy féltékeny...

Normális hogy féltékeny vagyok húgomra? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem normális, főképp azért írom ki a kérdést, hogy esetleg mit tehetnék ellene.

Tehát 2 évvel vagyok idősebb húgomnál, mindketten egyetemre járunk. 2 dolog van ami miatt féltékeny vagyok rá:

1, neki van egy 4-5 fős lányokból álló baráti köre akiket idén ismert meg az egyetemen, nagyon jól kijönnek. Én sajnos, vagy nem sajnos külföldre járok egyetemre, kb 1 barátom sincs innen, csak haverok. Mindenki, aki a barátom az budapesti, max nyáron tudok majd velük találkozni. Viszont nekem a barátaim nem is 1 társaság, több helyről ismerek embereket ez igaz, de egyszerre nem tudok 3-4 emberrel találkozni mint egy társaság, max 2-vel. Húgomnak meg tök jó, egész nyáron tud majd a barátaival menni ide-oda menni, tegnap pl lementek a Balatonra. Én ha találkozom is velük, az max 1 nap, nem megyünk el együtt nyaralni meg semmi.

2, húgom jobban néz ki nálam, én magammal nem vagyok annyira megelégedve, sőt. Ez igazából még nem is zavarna nagyon, főképp az első pont az, ami miatt féltékeny vagyok. Én is szeretnék barátokkal jönni-menni, ehelyett a házban kuksolok a barátommal, ugyanis bulik/fesztiválok nincsenek jelenleg, ha van oda szoktunk eljárni. Másokkal viszont nem szoktunk eljárkálni, pl beülni valahová, inkább az van hogy átmegyünk valakihez, vagy hozzánk jönnek. Ez is hiányzik, hogy elmenjünk valahova a városba és beüljünk néhány italra.

Szerintetek mit tudok tenni? Nem direkt vagyok féltékeny, sőt ameddig nem lettek barátai az egyetemről egyáltalán nem voltam sose, a külseje miatt se. Így meg el kezdtem nézni, hogy mi mindenben jobb nálam.



2020. jún. 3. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 nem anyázlak, mert nem ezen az alpári szinten vagyok. Ez a te véleményed, van ilyen, de ez engem semmit sem befolyásol/érdekel. 1, nem ez volt a kérdés, 2, elég ha én tudom mi az igazság, az számomra teljesen lényegtelen, hogy egy idegen mit gondol. A kérdésre vártam választ, az érdekel. Köszönöm.
2020. jún. 3. 14:02
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Normális hogy féltékeny vagyok húgomra? Így kezdted, én meg válaszoltam, hogy nem. Hogy ezt nyersebben tettem, hát, ez van, sajnos én nem az a fajta vagyok, aki hanyatt vágja magát a nők előtt. Nem szépítek senkinek semmit. Érdekes, annyira tudod, mi az igazság, de azt megkérdezed, hogy normális-e... Agyilag nem vagy a helyzet magaslatán, nekem meg csak az felróható, hogy tahó látszatot keltek a kendőzetlenséggel.
2020. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy “szar” testvér vagyok-e, mert erre tudom a választ. Az hogy te mit gondolsz, az teljesen mindegy. Nem normális, hogy ezt érzem, ezzel egyetértek, de ettől még nem leszek egy szar alak. Szerintem senki se tudja az érzéseit befolyásolni, te sem. Nem foglak győzködni, mert neked mar úgyis megvan a véleményed rólam, nyugodtan lehet. Agyilag teljesen rendben vagyok, köszönöm figyelmességed, csak neked inkább a stílusodra kéne fókuszálni, mert van rajta mit javítani. Tudod, a stílus maga az ember. Ezzel zárnám válaszaimat hozzád. Szép napot.
2020. jún. 3. 14:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert elmenni csak a barátoddal lehet? Menj el barátokkal, akiknek van kedvük.
2020. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!