Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megérdemelné hugom ha letagadnám?

Megérdemelné hugom ha letagadnám?

Figyelt kérdés
Mindenki azert jo neki, ha kolt is ra.. Apamra is olyat mond hogy dogoljon meg stb, mindenkivel csunyan ,tiszteletlenul beszel... Utoljara nem adtam neki penzt, mert beakart valamit rendelni, es azota nem szol hozzam, nem is koszon, sot ram sem nez... letorolt facebookrol is... ilyen megerdemelne ha letagadnam ?
2020. jún. 6. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Igazabol nem letagadni kell, hanem beszelni vele. Ha nem hajlando ra, megirni neki, hogy megertse a helyzetet.


Vilagossa kell tenni szamara hogy mi miert tortenik, hogy miert nem fog soha semmit sem kapni, sem penzt, sem ajandekokat, egeszen addig amig normalisan nem kezd viselkedni a csaladtagokkal. Es ehhez tartani is kell magatokat: enni-inni, lakni termeszetesen kell neki is, de ha extrara vagyik, dolgozzon meg erte.

2020. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elkéne gondolkozni, hogy hol lett ennyire elcseszve a nevelése.

Talán nem késő a korát tekintve annyira, hogy beszéljetek vele mi hogy működik..

2020. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hat, kivolt nyalva a segge, olyan mint anyam.
2020. jún. 7. 11:05
 14/16 anonim ***** válasza:
17%

Na meg is van válasz.

Elcsesztétek a nevelését.

Most meg sír a szátok, hogy ilyen lett. Ez a ti saratok.

Akkor viseljétek is. Egyétek meg amit főztetek. Vagy, szeretettel megértéssel megpróbáltok kezdeni is valamit még csak 17 éves talán még formálható a személyisége. Tanítani is kéne valamit neki, nem csak elkényeztetni.

2020. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ez nem az en dolgom... hanem anyame..
2020. jún. 7. 14:01
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
Elég nárcisztikus kis elkényezstetett libának tűnik,ha nincs pénze és enyire pénzéhez menjen diákmunkára dolgozzon meg a kis pénzéért és abból mehet vásárolni amit akar,én ezt kiskoromba csináltam, amikor nem kaptam meg azt a játékot amit akartam és akkor haragudtam az egész világra. Én is nemsokára 17 leszek és felfogom ha nincs és nem hisztizek,elfogadom hogy van amikor csak epp kijovunk a penzbol es csak kaja szukseges tisztalkodo eszkozokre futtja, enyi van amikor arra is futja hogy ruhát vegyek,meg amiket akarok, nem valami felnőtes pedig lassan illene kicsit megkomolyodni életszerűségen,ne vegyel neki semmit,had hisztizzen.
2020. jún. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!