Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez már családon belüli erőszak...

Ez már családon belüli erőszak, vagy megérdemeltem a verést?

Figyelt kérdés

Nincsen saját szobám, így a szüleim szobájába szoktam menekülni, ha tanulok, vagy egyedül akarok lenni. Legutóbb mikor bent voltam, bejött hozzám a macskám, és elaludt a szüleim ágyán. Apám hazajött, meglátta, és nagyon hangosan leordított, hogy miért engedtem fel a macskát az ágyra? Nem tudtam mit mondani, erre ő már nyúlt a macska felé, hogy leüsse onnan, de mikor lefogtam a kezét, hogy ne bántsa, engem ütött le, hogy mit képzelek magamról, hogy őt lefogom? Mondtam neki, hogy semmi baja nem lesz az ágynak, ha rajta fekszik a macska. Ő erre azt mondta, hogy büdös a macska, én pedig mérgemben azt mondtam apámnak, hogy ő büdösebb, ami igaz is, mert nagyon durván dohány szagú. Erre megint leütött, én pedig mondtam neki, hogy ha ettől jobb neki, akkor üssön csak tovább, megérdemlem. Azt mondta megérdemlem, és nem is érti miért vagyok még mindig itt.


Valóban jogos volt? Nagyon felidegesített, és cserébe összevéreztem az ágyát, amire nem szólt semmit. Azóta kerüljük egymást, és ő van rám megharagudva.



2016. dec. 2. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez az... ne haragudj de apád nem normális
2016. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos apukádnak nem lehet már boldog élete. De ez az ő része a fontos az hogy odafigyelj magadra mert ez már csak rosszabb lesz próbálj ügyesedni és minél előbb otthagyni hogy normális boldog ember lehess. Ezt lehetett volna szépen kezelni de valószinűleg a saját sikertelensége miatt feszült de soha ne vedd magadra mert semmi rosszat nem csináltál és eljön majd az az idő mikor már nem mer kezet emelni rád .
2016. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Véresre verni azért, mert a macskát a védelmedbe vetted, bűncselekmény.
2016. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Megértem, ha valaki nem tűr meg állatot az ágyában, kanapén, házában stb. (Annak ellenére is, hogy én együtt heverészem a két 30 kilós kutyámmal a kanapén.)

De attól még apád viselkedése nem helyes. Apád egy f@ sz. Bocsi.

2016. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Jezusom :O Anyukadnak szoltal??Ez nem normalis!!!
2016. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pontosítok, nem ő vert véresre, hanem megvágtam magam, hogy tudja, nem félek a fájdalomtól. Azért ver meg, mert azt hiszi félek a fájdalomtól.
2016. dec. 2. 21:56
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egyik viselkedés sem normális.

Az én apukám sem szereti, ha a cica felmegy az ágyára és mindig kirakja onnan, bár nem erővel. Ha tudom, hogy ott alszik, akkor gyorsan elviszem onnan a cicát, ha hazaér, meg se lássa, mert még képes kimosatni az ágyneműt.


De hogy ezért bánt téged apukád az nem normális. De az se, hogy te megvágod magad

2016. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

Lea :)

Itt is a macska a lényeg, ahogy a gyereket kell intézetbe adni és nem a kutyát.

2016. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

O.o Nálatok nagy a gond. Megvagtad magad, csak azert hogy ossze verezd az agyukat??

Pszichologus?

2016. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
ez a te ket opciodbol egyik sem. apad nem normalis, hogy megver teged ilyesmi miatt, de neked se kellett volna ot lefogni, foleg ha tudod,hogy agressziv es a macskara is pikkel.
2016. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!