Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan magyarázzam meg a...

Hogyan magyarázzam meg a sógoromnak és a nővéremnek ?

Figyelt kérdés

A nővérem se a sógorom nem tudnak megérteni engem .

Megkérdezték töllem párszor hogy mit akarok az életben , lesz-e családom .

Mondtam nekik hogy gyereket semmiféle képpen nem akarok vállalni , soha .

Nekem nem az a célom , hogy családom legyen.

Szinte semmivel nem értenek velem egyet , én teljesen más vagyok mint ők .

Gyereket azért nem akarok vállani mert a nővéremnek van egy gyereke aki 4 éves , és a a születése óta én etettem , én játszottam vele , én fürdettem .

Azért nekem kelett etetni a gyereket mert a nővérem azzal a kifogással jött , hogy ő nála nagyon lassan eszi a gyerek a tápszert, nálam meg megeszi 10 perc alatt .

Elegem volt ebböl , a mai napig is én foglalkozok a gyerekkel.

Belefáradtam abba hogy felelősséget vállaljak a jövőben .

Eleget volt / van rám bízva a gyereke , és már nincs hozzá se türelmem , se energiám hogy a gyerekét pesztráljam .

Nem az én gyerekem , még a keresztapja se én vagyok .

Jóformán semmi közöm nem lenne a gyerekéhez.

Nagyon elegem van a gyerekéböl egy hiperaktív idióta .

Nem lehet neki parancsolni , meg se hallja hogy mit mond neki a másik , ha meg csúnyán szólok a gyerekhez akkor rögtön megy panaszkodni.

Ezért nem akarok gyereket a jövőben , nekem nem számít a család.

És az idegremdszerem sincs meg már hozzá hogy én gyerekkel foglalkozzak.

Nincsenek kötélböl az idegeim.

Ígyis van problémám amiből minél előbb ki akarok mászni , de egyedül nagyon nehéz .

Se barátok , se ismerősök , senkim sincs. :( .

Akárhogy magyarázom a sógoromnak meg a nővéremnek hogy így se meg úgy se fogok vállalni gyereket , nem képesek felfogni a híg agyukkal.

Tudnátok valami tanácsot adni hogy értessem meg mindkettőjükkel hogy nem fogok gyereket vállani ?

Mert már majdnem mindennap cseszegetnek ezzel a témával...


A helyesírási hibákért előre is elnézést kérek ! .


2020. jún. 28. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Kérj érte fizetést.
2020. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért nincsenek barátaid? Velük élsz egy háztartásban? Bocs a sok kérdésért de a válaszom ezektől függ.
2020. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!