Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehet az olyan jellegü...

Hogyan lehet az olyan jellegü lelki sèrüleseket levetni amikor kezdetektöl a tesod a minden te meg a senki a csalàdban?

Figyelt kérdés

Engem vertek tesomat nem.

Velem orditottak tesomat pàtyolgattàk.

Tesomnak segitettek tanulàsnàl, nekem nem (hagytak "kallodni")

Tesomat el kellett volna ösztönösen fogadnom különben en vagyok az önzö sz.r.a senki. De anelkül is en voltam.

Meg stb.


Indok mert komlikàlt szülés volt tesom vilàgrajöttekor.


En egy àldozatszerepü elnyomhato csendes szotlan jellem lettem (nem tudatos)de kihasznàlnak kiröhögnek, folyamatos üresedéses szeretethianyban élem az életem, tesom meg egy önbizalommal teli karakàn sikeres személyiség. Es ez miatt ez a kontraszt a mai napig fenn tartva en vagyok a csalad szégyenyfoltja ö meg a büszkeség mintàja.



2020. júl. 22. 07:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell mindjárt megszakítani, csak lazábbra venni, hogy kisebb hatással lehessenek rád. Költözz el, tartsd el magadat, akkor lesznek sikerélményeid. És ne olvass annyi pszichológiai témájú könyvet. Inkább keress egy pszichológust, ő ért is ahhoz, amit olvas.
2020. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Először le kell építened a kapcsolatot velük,majd egy pszichológust fel kell keresned.
2020. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell az építgetéssel foglalkozni, minél előbb fordulj pszichológushoz.
2020. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy szard le ✅

Majd akkor is a testveredhez menjenek mikor apolgatni kell őket. Mert ő a diccs.

Nálunk is ez van engedd el🙏🏽

2020. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak és a hozzászólásaid alapján úgy gondolom hogy jobb lenne neked távolságot tartani tőlük. Ismerj meg új embereket, keress valami társasági hobbit, mint mondjuk a társastánc. Az ilyen mérzegő személyiségeket jobb elkerülni, és a legjobb amit tehetsz hogy elfoglalod, és fejleszted önmagad. Nekem is ez segített abban hogy talpraálljak és helyrerázódjak.
2020. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálunk még jobb tesóm aki nem is a tesóm csak apám feleségének a lánya az isten. Én meg egy senki vagyok. Nem is az apám lánya mégis őt isteníti a sajátját meg leszarja. Tesód mit gondol erről az egészről?
2020. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sajnàlom.

Amugy mashol is lattam ezt hogy az elsö hàzassàgbol szarmazo gyerek le van ejtve, a kövi hazassagban levönek meg tulzàsba is esnek szinte.


Tesom igy van vele hogy he he rà büszkék, javarészt magànak hiszi a sikereit.

2020. aug. 22. 21:01
 18/22 anonim ***** válasza:
De az a durva hogy a "tesóm" nem a következő hazasságból van. Nem is a tesóm. Csak a felesége lánya. Neki senkije. Mégis őt ajnározza.
2020. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Tesom igy van vele hogy he he rà büszkék, javarészt magànak hiszi a sikereit."


Neked meg legyen több eszed, és legyél úgy vele, hogy he he, a tesód hülye, hadd higgye, amit hisz, attól még nem igaz.

2020. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem a tesódra kéne haragudni nem ő tehet erről. Tipikus hogy az első gyerek háttérbe szorul de ezt a szülökkel kéne megvitatnod tesóddal ettől még lehetnétrk jóba az irígység nem jó dolog.
2020. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!