Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehet az olyan jellegü...

Hogyan lehet az olyan jellegü lelki sèrüleseket levetni amikor kezdetektöl a tesod a minden te meg a senki a csalàdban?

Figyelt kérdés

Engem vertek tesomat nem.

Velem orditottak tesomat pàtyolgattàk.

Tesomnak segitettek tanulàsnàl, nekem nem (hagytak "kallodni")

Tesomat el kellett volna ösztönösen fogadnom különben en vagyok az önzö sz.r.a senki. De anelkül is en voltam.

Meg stb.


Indok mert komlikàlt szülés volt tesom vilàgrajöttekor.


En egy àldozatszerepü elnyomhato csendes szotlan jellem lettem (nem tudatos)de kihasznàlnak kiröhögnek, folyamatos üresedéses szeretethianyban élem az életem, tesom meg egy önbizalommal teli karakàn sikeres személyiség. Es ez miatt ez a kontraszt a mai napig fenn tartva en vagyok a csalad szégyenyfoltja ö meg a büszkeség mintàja.



2020. júl. 22. 07:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

18#


Nem akarok altalanositani, de a ffiak amugy is, mint a napraforgo. Arra hajlik csak, amerre neki kenyelmesebb.(tisztelet a kivetelnek)

törekedj arra, hogy majdan te egyformàn becsüld meg a gyermekeidet.


19# nagyon kapcsolatunk ugy sincs, él messze mint hal a vizben, hàtra nem is néz.


A csalàd is szét van hullva, a rokonok is, mindenki.

Nàlunk nincs egység. Talàn nem is volt soha.

2020. aug. 22. 21:22
 22/22 anonim ***** válasza:
72%
Akkor meg nézz előre
2020. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!