Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem beteges ez egy kicsit...

Nem beteges ez egy kicsit testvéri kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy segít a kisebbnek leborotválni ott lent? Nem vagyok ez a lássunk mindenben rosszat típusú ember, de szerintem ez nagyon fura, főleg ha mondjuk külön neműek.

2020. júl. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
15%
Ki-kinek és hany évesek ?
2020. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az összes ilyen családos-meztelenkedős kérdéseket ugyanaz írja ki.

Az anyukával együttfürdős 14 éves lány, a 4 éves hugával együtt fürdő 16 éves lány akit még apuka is nézeget és paskol.

Undorító hogy ezeket itt meg lehet tenni! A valódi áldozatoknak csak ártanak vele.

2020. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
#9 Nem én vagyok az, akire gondolsz, de pont egy hasonló eset ihlette ezt a kérdésemet, nem hiszem, hogy ebből rögtön azt kéne kikövetkeztetni, hogy biztos egy beteg perverz vagyok, elvégre pont írtam a kérdés leírásban is, hogy én ezt az egészet furcsállom, szerintem ez egy normális testvér kapcsolatba nem fér bele.
2020. júl. 25. 20:59
 14/46 anonim válasza:
31%
Szerintem azért nem feltétlenül beteges, mert mégcsak ki sem derült a kérdésből, hogy mit értünk segítség alatt. Csak ugye ilyenkor az ember rögtön rosszra gondol. Ő csinálja neki? Vagy csak ott van és mondja, hogy mit hogyan csináljon? Mert azért nem mindegy!
2020. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem véletlenül van megtanítva a kislánynak X évesen, hogy a puncijához saját magán kívül, csak is az orvos nyúlhat engedéllyel. Szerintem egy 11-14 éves lányban már kikéne alakulnia egy olyan értékrendnek, hogy magától is tudja, hogy ez egy testvéri kapcsolatban már túl intim.

Egy felnőtt nő sem menne az apjához kivizsgálni magát, ha nőgyógyász lenne, mert kellemetlen lenne számára, ugyebár.

Én biztos nem segítenék ilyenekben a húgomnak, mert maga is képes rá, csak tanácsot adnék. Az meg, hogy elmegy kozmetikushoz, vagy megkéri a legjobb barátnőjét az most megint egy teljesen más dolog.

Csak is kizárólag akkor segítenék, ha valamilyen oknál kifolyólag tényleg nem tudná maga megcsinálni, mert teszem azt, eltörtek a kezei, lebénultak, amputálni kellett, vagy valamilyen betegsége van. De akkor is inkább egy nőneműt, pl. anyát kérném meg, vagy a barátnőmet, esetleg elvinném kozmetikushoz.

2020. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
16%

#12 Attól, hogy te prüd "kipspolgár" vagy, attól amiket leírtál ott normálisak.


Nem megbántani akartalak.


De te megbántasz egészséges, normális embereket a #12-es válaszodban lévő valótlan állításokkal is.

2020. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
30%

Le lettem pontozva, de azért kíváncsi lennék, hogy hol írtam rosszat.


Bocsánat, nyílván a szüleje is oda nyúlhat gyerekként, ha olyanja van, pl. be kell kenni. Később meg majd a párja is. Az meg úgy gondolom, hogy természetes, hogy segít az ember a testvérének olyanban, amit tényleg nem tud megcsinálni magának, mert tegyük fel konkrétan nincs keze. A betegség alatt ritka betegségekre gondoltam, amik korlátoznák a mozgásban, mert vannak ilyenek. Nyílván egy megfázás miatt nem segítenék ilyenben.


#16 Azért nem hiszem, hogy egy apának a lányát kéne néznie...

2020. júl. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
11%
#17 Látja és nem szexuálisan nézi. Az a rossz, aki rosszra gondol.
2020. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
35%
#18 Teljesen mindegy, "nézegeti és paskol", szerintem ez minden csak nem normális. De ha neked az...
2020. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
32%
A "nézi meztelenül a gyerekét/szülőjét/testvérét", meg a "látja meztelenül" között azért elég nagy különbség van, nem hiszem el, hogy a kettő között nem tudtok különbséget tenni. A szüleitek vagy a testvéretek ha meglát meztelenül, akkor szégyenlősködtök? Az sem normális, mert az azt jelenti, hogy valami olyanra asszociáltok róla, amire nem kellene....
2020. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!